Karadeniz Pet

Hagen Vision

• Konbuyu başlatan Numan Küçük
  • Başlangıç tarihi
N

Numan Küçük

Guest
Arkadaşlar Hagen Vision S01 kafes alıcam da yorumları alabilir miyim kullanışlı mı? kuş için rahat mı? kalite vs vs.. Geçen gün petshopun önünden geçerken dikkatimi çekti biraz inceleme fırsatım oldu.. Fiyatı 100-120 tl gibi bişey söyledi ama iyi mi bilmiyorum? Bizim kuşa yeni bi kafes almam lazım artık jumbo olunca haliyle biraz iri hayvancağız tüyleri mahvoldu şimdiki kafesinde.. yorum ve önerileri bekliyorum saygılarımla..

Eğer ev ortamında hobi amaçlı besliyorsanız bence kesinlikle alın çok kullanışlı ve kaliteli bir kafes ama çiftleştirmeyi düşünüyorsanız biraz sıkıntılı oluyormuş çünkü kafesin kenarında yuvalık takmak için ayrı bi kapı yokmuş yuvalar içerden takılıyormuş. Bizimki tek olduğu bu sorun bizi çok ilgilendirmiyor ama siz ne düşünürsünüz bilemem.

Eğer ev ortamında hobi amaçlı besliyorsanız bence kesinlikle alın çok kullanışlı ve kaliteli bir kafes ama çiftleştirmeyi düşünüyorsanız biraz sıkıntılı oluyormuş çünkü kafesin kenarında yuvalık takmak için ayrı bi kapı yokmuş yuvalar içerden takılıyormuş. Bizimki tek olduğu bu sorun bizi çok ilgilendirmiyor ama siz ne düşünürsünüz bilemem.

Teşekkür ederim :) zaten hobici olmasam bu kadar pahalı kafesi alıp napıcam ;) çift olrsa bi yerinden telleri keserim artık yapcak bişey yok :)

O kadar paralar vermeyin derim ahşap kafes yaptırın kuşunuzun daha çok hoşuna gidecektir eminim birazda büyük yaptırırsınız.

[/COLOR]

İşte fotoğraf :)