petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hagen Vision

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Lady Gaga tarafından 15 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Lady Gaga

Lady Gaga Guest

Arkadaşlar Hagen Vison almayı düşünüyorum sizce hangi serisini alıyııım 1 tene mübişim var ama ilerde 2 olucak inş :)

2. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Önermem açıkcası.

Bir parçası kırılıyor araki bulasın yedek parçasını, ki bulamazsın ebay gibi sitelerden

getirtebilirsin oda kılıfı astarından pahalı

3. Lady Gaga

Lady Gaga Guest

Görüşünüz için teşekkürler, Peki buna ne dersiniz bu kafesi almayı çok istiyorum ve buralarda satılıyo yakın mesafede;

4. Lady Gaga

Lady Gaga Guest

Cevap yokmu ?

5. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bu papağan kafesi sanırım. Muhabbet kuşu için düşünüyorsanız dikey çizgileri ve yüksekliğinden dolayı pek kullanışlı değil bence.

6. Lady Gaga

Lady Gaga Guest

Ama yanları yatay ve Youtubede bunu kullanan çok gördüm mübiş için içine bol oyuncak takma şansı oluyor :)

7. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Hagen boyuna uzayan kafesler ve pahalı. 1 tane çifthane alıp orta bölmesini kaldırsanız daha kullanışlı ve kuşlarınız için daha rahat olacaktır. Ayrıca resim attığınız kafes Jako vb. papağanlar içindir ve onlar için uygundur.

8. Mehmet Yılmaz

Mehmet Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
  9. Tevfik AKTUNÇ

Benim düşüncüm eğer böyle bir kafes alırsanız ileride pişmanlık duyabilirsiniz.
    Standart boyda bir kafes almanız daha iyi olur :)

10. armand0

armand0 Guest

Bende Cihat hocama katılıyorum çifthane daha kullanışlı daha ekonomik ben internetten aldım kapıda ödeme ile bütün malzemeleri geldi 4 Tünek 4 Yemlik 2 Mama kabı 4 kapılı umarım doğru tercih yaparsınız :)

11. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Çifhane işinizi görür. Hem ekonomik.

Sayfayı Paylaş