Karadeniz Pet

Hagen Vision

• Konbuyu başlatan Lady Gaga
  • Başlangıç tarihi
L

Lady Gaga

Guest
Arkadaşlar Hagen Vison almayı düşünüyorum sizce hangi serisini alıyııım 1 tene mübişim var ama ilerde 2 olucak inş :)

Önermem açıkcası.

Bir parçası kırılıyor araki bulasın yedek parçasını, ki bulamazsın ebay gibi sitelerden

getirtebilirsin oda kılıfı astarından pahalı

Önermem açıkcası.

Bir parçası kırılıyor araki bulasın yedek parçasını, ki bulamazsın ebay gibi sitelerden

getirtebilirsin oda kılıfı astarından pahalı

Görüşünüz için teşekkürler, Peki buna ne dersiniz bu kafesi almayı çok istiyorum ve buralarda satılıyo yakın mesafede;

srktt.jpg

Bu papağan kafesi sanırım. Muhabbet kuşu için düşünüyorsanız dikey çizgileri ve yüksekliğinden dolayı pek kullanışlı değil bence.

Hagen boyuna uzayan kafesler ve pahalı. 1 tane çifthane alıp orta bölmesini kaldırsanız daha kullanışlı ve kuşlarınız için daha rahat olacaktır. Ayrıca resim attığınız kafes Jako vb. papağanlar içindir ve onlar için uygundur.

Benim düşüncüm eğer böyle bir kafes alırsanız ileride pişmanlık duyabilirsiniz.
Standart boyda bir kafes almanız daha iyi olur :)

Hagen boyuna uzayan kafesler ve pahalı. 1 tane çifthane alıp orta bölmesini kaldırsanız daha kullanışlı ve kuşlarınız için daha rahat olacaktır. Ayrıca resim attığınız kafes Jako vb. papağanlar içindir ve onlar için uygundur.

Bende Cihat hocama katılıyorum çifthane daha kullanışlı daha ekonomik ben internetten aldım kapıda ödeme ile bütün malzemeleri geldi 4 Tünek 4 Yemlik 2 Mama kabı 4 kapılı umarım doğru tercih yaparsınız :)

Geri