Karadeniz Pet

Hakkınızı Helal Edin

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Cumleten selamun aleykum hayirli ramazanlar diliyorum.

2013 yilindan bu yana olan birlikteligimizin sonuna gelmis bulunmaktayiz. Bu zamana kadar guzel gunler gecirdigimizi dusunmekteyim umarim sizlerde benimle hemfikirsinizdir. Hakkimiz gectiyse helal olsun. Sizlerde hakkinizi helal edin. Allah hepinizden razi olsun hersey icin cok tesekkur ederim sagolun. Sitenin yeni sahibine hayirli ugurlu olmasini diliyor basarilar temenni ediyorum. Hersey gonlunuzce olsun saglicakla kalin.

Reklam Veren Firmalarla Alakali Aciklamam;

MYBESTPETSHOP firmasi ile reklam anlasmamiz 31.12.2016 tarihine kadar devam etmektedir. HOBIPET firmasiyla 2 yillik reklam anlasmamiz bulunmakta ve reklam anlasmamiz 24.07.2017 tarihinde son bulacaktir. MYBESTPETSHOP firmasinin reklam suresi biter bitmez reklamlari siteden komple kaldirilacak ve tum reklam alanlarinda HOBIPET firmasinin reklamlari yer alacaktir. 01.01.2017 tarihine kadar HOBIPET firmasinin anasayfada yer alan 1000x200 ebatinda ki reklami duracaktir. 01.01.2017 tarihi itibariyle butun reklam alanlari HOBIPET firmasina ait olacaktir ve 24.07.2017 tarihine kadar siteye hicbir firmanin reklami alinmayacaktir. Aksi taktirde firmalarla yapmis oldugumuz reklam sozlesmeleri dogrultusunda soyle bir not dusmustuk. "Site satildigi taktirde yeni site sahibi reklam anlasmasina uymazsa Muhammet Çelik ve reklam veren firmalar arasinda karsilikli yapilan sozlesme bedelini yeni site sahibi odemekle yukumludur".

Sevgi ve Saygilarimla.

Son düzenleme:
Cevap: Hakkınızı Helal Edin

Allah'a emanet selam ve dua ile..

Allaha emanet yolun açık olsun abi

Kampanyalar devam edecek mi son mu bulcam

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Allah'a emanet ol abi Hakkımız varsa helal olsun. Forumda devam edeceksiniz dimi ama paylaşım vesaire

Allaha emanet yolun açık olsun

Allah a emanet olun, hakkinizda hayırlısı olsun.

Sende hakkını helal et kardeşim.Sebep ney ? Yani özel bir işmi buldun ? Forumla ilgilenemiyormusun ? Benim gibi birçok arkadaş merak ediyordur.

Sende hakkını helal et kardeşim.Sebep ney ? Yani özel bir işmi buldun ? Forumla ilgilenemiyormusun ? Benim gibi birçok arkadaş merak ediyordur.

Yuksel abim oncelikle herkese hakkim helal olsun. Hepinize cok ama cok tesekkur ederim Allah hepinizden binlerce kez razi olsun. Sonucta bu site el birligi ile buralara kadar geldi ve bir marka haline donustu. Sizler olmasaydiniz bizlerde olmazdik bu sitede olmazdi. Siteyi satmamin sebebine gelince malum 27 Agustos'da Allah nasip ederse evleniyorum ve maddi olarak cok ihtiyacim vardi bu yuzden siteyi satmak zorunda kaldim. Ayrica Cumhurbaskanligi'nda Bilgisayar ve Ag Yazilim Uzmani olarak ise basladim.

Son düzenleme:
Geri