petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hala ishal bi sorun mu var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Patchskin tarafından 21 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Patchskin

Patchskin New Member

Beğenileri:
    0
    dun aldigim yeni mubisim hala ishal dun olmasini normal karsiladim strestendir diye kuscudaykende bakmistim popo tuyleri bembeyazdi simdi yesile dondu sulu sulu yapiyor bu kadar uzun surmesi normal mi?

2. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    dışkının fotoğrafını ve kuşun poposunun resmini atarmısınız

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Yeni ortama gelen kuşların sulu dışkı yapması normaldir.Bu birkaç gün sürebilir.

4. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Yukarıda denildiği gibi kuşlarınıza biraz zaman verin, hâlen aynı sorun devam eder ise resimlerini çekersiniz müdahale etmeye çalışırız. Hayırlı olsun, iyi forumlar diliyorum.

5. Patchskin

Patchskin New Member

Beğenileri:
    0
    tesekkur ederim cevaplariniz icin ilk alirken poposuna bakmistim bembeyazdi dediginiz gibi ortama ilk girdigi icin bir kac gun surecek herhalde cunku capcanli masallah izlerken ben yoruluyorum veledi :)

Sayfayı Paylaş