petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hala korkuyo

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve pınar tarafından 7 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. pınar

pınar New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar kuşum yeni yemden düşmüş erkek alalı 1 hafta oldu ilk gün nezaman eğitime başlamalıyım diye sorduğumda 1 hafta sonra dediler 1 hafta geçti ama kafese elimi yaklaştırdığımda korkup kendini kafesin tabanına atıyo bide eski kuşuma marul vs bişey yaklaştırdığımda hemen yerdi bu kaçıyo biraz korkak :D eğitimine nasıl başlamlıyım ballı yem felan alsam kafese yaklaştırsam eminim gene korkar kendime nasıl alıştırmlıyım ?

2. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    pinar kusura bakmada kim soylemisse oyle yanlis soylemis ben sali gunu aksami aldim kusumu 1 aylik simdi kafesin icinde elime geliyor kafesin disinda elime gelmiyor ama oksayincada kacmiyor varsa sorun sor cevaplayimb

3. pınar

pınar New Member

Beğenileri:
    0
    4 gün önceki konulara bakarsnaız görürsünüz eğitimine nezaman başlamalıyım diye bi konu açmıştım 1 hafta deidiler benimde pek bilgim yok teşekkür ederim

#3 pınar, 7 Mart 2015
    Son düzenleme: 7 Mart 2015
  4. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    bende diyorum ya iste ben aldiktan sonraki gun basladim egitime bak elini kafesin yanina koy o aradada kusunla konus bi 10 dk bekle zaten yavas yavas alisir sonra elini kafesin yaninda yavas yavas hareket ettir felan bu islemi taki kus korkusu gecene kadar devm et

5. pamuk2362

pamuk2362 Guest

Şahsen ben böyle yaptim sizede önerebilirim. Ilk olarak kuslarin kafesini acin biraz disari cikip etrafi tanisinlar kendileri yuvalariba geri donecekler elinizi biraz yanina yaklastirin. Sabit tutun yaninda incelesin korkusunu yesin ilk etaplarda kacabilirler ama siz devam edin sert hareketler yapmayin korkutmayin. Elinize hem alin avucunuza o size yavas yavas alisacaktir.

6. Murat NUR

Murat NUR Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    16

Sayfayı Paylaş