Karadeniz Pet

Halsiz Düşen Kuşuma Verdiğim Karışım Hk.

Ahmet Karaboğaz

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba,

2 aydır ben de olan ve yaklaşık 3,5-4 aylık olan erkek muhabbet kuşum geldiğinden beri ilk defa Bu sabah halsiz ve sürekli kabarıyordu.

1 adet bebe bisküvisi+1 çorba kaşığı rendelenmiş havuç+1 çay kaşığı irmik+1 çay kaşığı bal (Balı susaması için ekledim.) Ayriyeten suluğuna da Axisol vitamin karıştırıp verdim.

Kuşum mamayı yiyip suyunu içtikten sonra kendine geldi çok şükür. Bu karışım sizce sakıncalı mı ? Bal koyduğum için biraz şüpheye düştüm?

Yada tavsiye edebileceğiniz takviyeler var mıdır?

Kuşum tüy dökümünde. Teşekkür ederim.

Arkadaşlar merhaba,

2 aydır ben de olan ve yaklaşık 3,5-4 aylık olan erkek muhabbet kuşum geldiğinden beri ilk defa Bu sabah halsiz ve sürekli kabarıyordu.

1 adet bebe bisküvisi+1 çorba kaşığı rendelenmiş havuç+1 çay kaşığı irmik+1 çay kaşığı bal (Balı susaması için ekledim.) Ayriyeten suluğuna da Axisol vitamin karıştırıp verdim.

Kuşum mamayı yiyip suyunu içtikten sonra kendine geldi çok şükür. Bu karışım sizce sakıncalı mı ? Bal koyduğum için biraz şüpheye düştüm?

Yada tavsiye edebileceğiniz takviyeler var mıdır?

Kuşum tüy dökümünde. Teşekkür ederim.
Tuy doneminde halsizlik olabilir yumurta ekleyebilirsiniz havucu tatli kasigi kadar koysaniz yeter fazlasi tuye sokabilir 1 cay kasigi bal fazla gibi biraz azaltabilirsiniz suyuna da koyabilirsiniz bali