petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

halsiz kuşum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Duranettin ERAYDIN tarafından 19 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Duranettin ERAYDIN

Aviastım, avidiare ve vitamin beraber kullanılırmı? Dişi kuş halsizdi avidiare verdim aviastımda 5 gün sonra vermeyi düşünüyorum. Yanındaki sağlıklı kuşumda bu ilaçlı sudan içiyor bişey olurmu? Sanırım tüydökümü ve üşütme üstüste geldi.şuan resim koyamam. Yem su yeme içme sorunu yok. İshali durdu. Biraz tüy kabartıyor ve biraz halsiz

2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

tüyt dökümünden ıstrese girmiş olabilir kuş biraz ilgen interneten muhabbet kuş sesleri aç canlansin biraz

3. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
  4. efe şenol

efe şenol New Member

Beğenileri:
    0
    Güvelenmiş yem yediğini düşündüğüm kuşum hasta ne yapabilirim.ayrıca karın kısmı tümör veya yağ bezesi gibi şişlik var yardım lütfen..

Sayfayı Paylaş