Halsiz uykulu ötmüyor...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Msasa tarafından 10 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

1. Msasa

Msasa Bakıp Çıkıcam

Beğenileri:
    0
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu, Akvaryum
    Kuş sayısı:
    1 tane
    Merhaba aranıza yeni katıldım. Kuşum cekuyu 1,5 ay önce aldım. Aldığımda 45-50 günlüktü. Aldığımızda bu yana ötmüyor. Elimize alıştı ama çok da samimi değiliz. İlk günden beri oyuncu bir kuş değil. Kafeste bile coştuğu zamanlar olmuyor. Sadece elimize geliriyor. kafes kapısı gece hariç hep açık. Son bir haftadır halsizdi varlığı yokluğu belli değildi, iki gündür de gündüzlerin çoğunu uyuyarak geçirmeye başladı. Elimize alınca direk kafese dönüyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

2. Msasa

Msasa Bakıp Çıkıcam

Beğenileri:
    0
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu, Akvaryum
    Kuş sayısı:
    1 tane
    Beslenme şeklini yazmamışım. Versele-laga muhabbet yemi yiyor. Arada yesillik ve meyve veriyorum. Versele-laga orlux frutti mama veriyorum iki günde bir. Haftada iki gün vitaminli su veriyorum ve suyunu her gün değiştiriyorum. Kalamar kemiği var ama daha hiç dokunmadı hatta korkuyor. Kuş kumu var onu tüketiyor arada

Ekli Dosyalar:

3. Hayvansever03

Hayvansever03 Profesyonel

Beğenileri:
    871
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu, Akvaryum
    Kuş sayısı:
    1 tane
    Dışkısı normal görünüyor. Beraber vakit geçirmenizi sıklaştırıp oyunlar oynayabilirsiniz. Kafese oyuncak alabilirsiniz. Odasında ses olsun, radyo açabilirsiniz.

4. Msasa

Msasa Bakıp Çıkıcam

Beğenileri:
    0
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu, Akvaryum
    Kuş sayısı:
    1 tane
    Alıştırmak için özellikle yaz tatilin İ beklemiştim. Akşama kadar oğlumla birlikte yanındayız ve eğlendirmek için elimizden geleni yapıyoruz.. Ama kuş pek oralı değil gibi. Bi ara baya alışmıştım ama bu durgunluk işleri bozdu

5. Hayvansever03

Hayvansever03 Profesyonel

Beğenileri:
    871
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu, Akvaryum
    Kuş sayısı:
    1 tane
    Ona yeni arkadaş gelse, başka bir kuş daha sahiplenseniz olmaz mı?

6. Msasa

Msasa Bakıp Çıkıcam

Beğenileri:
    0
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu, Akvaryum
    Kuş sayısı:
    1 tane
    Aslında o da aklımda ama önce alıştırıp sonra almayı düşünüyordum. Çiftken hiç alışmazlar diye korkuyorum. Oğlum özellikle çok istiyor tam olarak alışmasını.

Sayfayı Paylaş