petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Halsizlik,Karında Şişlik.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve kralturka tarafından 9 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. kralturka
    Gizli

kralturka Guest

Bir Muhabbet Kuşum Var,İsmi Can 9Yıl gibi Uzun bi zamandır bizimle Acı Tatlı Günlerimiz Oldu. 1Aydan Fazladırda Candan Daha genç %98 dişi oldugunu Düşündügüm Cici kuş var Babamlar Adalarda yakalamış oldukça hakaretli Yerinde Durmuyor ve hep Can'ın peşinde ama Can ondan kaçıyor Pek yüz vermiyor Ara sıra öpştüklerini görüyorum ama.
    Ve Can'ın bazı saglık problemleri var bunun için Sizden Yardım Bekliyorum Arkadaşlar...

Uzun zamandır Karnında bir şişlik var internetten araştırdım Kis,Ur olaiblirmiş sanırım kötü huylu bi kis olsa çoktan ölürmüş fakat iyi huylu olsa gerek belkide kilodandır diye üdşündüm ve son Bir haftadır Bana kabız gibi geldi elma ve salatalık veririm genelde son günlerde suyuna vitaminde katıyorum. Gaga taşı ve balık kemigi var ama pek ilgilenmiyor artık onlarla.
    Gagasından Çıt Çıt diye ses çıkıyor hep.
    Çok Halsiz,Kanatlarını düşük ve kabarık duruyor.
    Ve en kötüsüde Ötmüyor ay kadar önce gene ötmemişti hiç sonra konuştu biraz Şiit Gel Babaya,Canım falan demeye başladı ama sonra sesi tekrardan gitti,ona seslendigimde beni dinliyor ama tepki vermiyor.
    Yardımcı olursanız Çok Sevinirim Ölsün İstemiyorum.

Yunus Emre

2. kralturka
    Gizli

kralturka Guest

Tuvaletinide Çok Zor yapıyor :(

3. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    abicim resim eklersen daha net konuşuruz

4. Süleyman Aydın
    Gizli

Veterinere götürdün mü

5. kralturka
    Gizli

kralturka Guest

Veterinere götürmedim.

6. kralturka
    Gizli

kralturka Guest

Rersimleri şimdi çektim,elime aldığımda karnında çok fazla şişlik olmadığını fark ettim ve çok zayıflamış....

7. Süleyman Aydın
    Gizli

Bi veterinere götür en iyisi

8. kralturka
    Gizli

kralturka Guest

Veterinerler muayne ve tedavi için ne kadar ücret alıyor bi bilginiz var mı?

Çevrede veteriner var mı bi araştırayım...

9. Süleyman Aydın
    Gizli

Valla ücreti bilmiyorum.

10. kralturka
    Gizli

kralturka Guest

Yardımcı olabilecek yok mu acaba?

11. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    nerede oturuyosunuz birde vitamin veriyomusunuz acaba

12. kenan
    Gizli

kenan Guest

İç parazit olabilir veterinere götürme imkanın yoksa hemen iç parazit ilacı al vakit kaybetme ölebilir

13. kralturka
    Gizli

kralturka Guest

sanırım issal olmuş ilaç aldım,sanki biraz iyi oldu. Bi veteriner buldum götürecegim yarın işlerimi halledince

14. kralturka
    Gizli

kralturka Guest

Kuşum'u kaybettim .

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşlarında karın şişliği

,
  2. muhabbet kuşunda karın şişliği