Karadeniz Pet

Halsizlik,Karında Şişlik.

• Konbuyu başlatan kralturka
  • Başlangıç tarihi
K

kralturka

Guest
Bir Muhabbet Kuşum Var,İsmi Can 9Yıl gibi Uzun bi zamandır bizimle Acı Tatlı Günlerimiz Oldu. 1Aydan Fazladırda Candan Daha genç %98 dişi oldugunu Düşündügüm Cici kuş var Babamlar Adalarda yakalamış oldukça hakaretli Yerinde Durmuyor ve hep Can'ın peşinde ama Can ondan kaçıyor Pek yüz vermiyor Ara sıra öpştüklerini görüyorum ama.
Ve Can'ın bazı saglık problemleri var bunun için Sizden Yardım Bekliyorum Arkadaşlar...

Uzun zamandır Karnında bir şişlik var internetten araştırdım Kis,Ur olaiblirmiş sanırım kötü huylu bi kis olsa çoktan ölürmüş fakat iyi huylu olsa gerek belkide kilodandır diye üdşündüm ve son Bir haftadır Bana kabız gibi geldi elma ve salatalık veririm genelde son günlerde suyuna vitaminde katıyorum. Gaga taşı ve balık kemigi var ama pek ilgilenmiyor artık onlarla.
Gagasından Çıt Çıt diye ses çıkıyor hep.
Çok Halsiz,Kanatlarını düşük ve kabarık duruyor.
Ve en kötüsüde Ötmüyor ay kadar önce gene ötmemişti hiç sonra konuştu biraz Şiit Gel Babaya,Canım falan demeye başladı ama sonra sesi tekrardan gitti,ona seslendigimde beni dinliyor ama tepki vermiyor.
Yardımcı olursanız Çok Sevinirim Ölsün İstemiyorum.

Yunus Emre

shbcv.jpg

shbdx.jpg

Rersimleri şimdi çektim,elime aldığımda karnında çok fazla şişlik olmadığını fark ettim ve çok zayıflamış....

İç parazit olabilir veterinere götürme imkanın yoksa hemen iç parazit ilacı al vakit kaybetme ölebilir

sanırım issal olmuş ilaç aldım,sanki biraz iyi oldu. Bi veteriner buldum götürecegim yarın işlerimi halledince

Geri