Karadeniz Pet

Halsizlik Yeşil Kaka uyku hali

Anıl ATIŞ

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
4 5 gün önce v eterinere götürdüm ama canlı duruyodu sıkıntısı yokdu kadın bu canlı görünüyor hiç bişiyi yok dedi

bügün ki hali ise Halsizlik Yeşil Kaka uyku hali var

Önceden vitamin eksiğliği vardı

fotograf atabilirseniz daha kolay yardımcı olunur,bi de dıskıları zaten yeşil değil mi endişelenmeyin o konuda :)

Kursak iltihabı diye bişey var araştırın bu dönem çok oluyormuş belirtiler varsa ona göre önlem alın.

vitamin eksikliği ile kusmanın hiç bir alakası olamaz. ali beyinde söyledi gibi kursak mantarı mevsim geçişlerinde en çok karşılaşılan hastalıktır. Belirtilerinizi kıyaslayın hastalığı araştırın tedavisi vaktinde yapıldı sürece başarı ile atlatılır

Pekı günde 1 2 defa kusmya başladı ne yapabilirim. önerebilceğin tedavi varmı

Anıl bey söylediğim hastalığı araştırın kendiniz kıyaslayın ezbere teşhis konmaz gözlem şart kusmanının bir çok sebebi vardır.
Kursak mantarında; Salyamsı sıvı gelir, kusmalar olur, yeme içmede git gide azalma olur ve zamanla yem dahi yiyemez hale gelir, böğürür gibi ağzını açıp kapar, ilerleyen zamanlarda dışkı yeşilimsi hafif ishal gibi olur, ağzını açıp kokladınızda küflenmiş peynir gibi koku gelir, git gide durgunlaşır ve kabarmalar olur. Belirtileri tutuyor ise ona göre tedavi programı düzenlenmeli her hastalığın belirtileri farklıdır kusun kusuyor al sunu kullan demekle olmaz. saydığım belirtileri kıyaslayın tutuyor ise en etkili ilacı "Ranidazole 40"tır şu güne kadar 10 dan fazla kişide bu hastalığın tedavisi ile ilgilendik allaha şükür kaybettiğimiz olmadı . İlacın orjinali 100mg ücreti 80tl+kargodır ilaç tek kusun tedavi programı için 15gr kadar yeterlidir 25-30tl e çevrenizde üretici varsa bölme olarak bulabilirsiniz. 7-10 gün sürer tedavi süreci sonrasında 2 gün vitamin ve 2 gün probiyotik tedaviside gereklidir. Maddi ve manevi yönden biraz masraflı tedavidir ama en önemlisi dedim gibi belirtiler bir e bir tutuyormu???? tutuyorsa çevrenizde araştırın bulamazsanız ürünü 0538 581 96 82 numaram whatsapp'tan iletişime geçin geç kalınmadı sürece allahın izni ile kurtulur hastalıktan; doğru teşhis, tedavi yöntemi ve doğru ürünler ile.

çok teşşekür ederim wpden iletşime geçiyorum evet saydıklarınız bi çoğu var.

Geri