Karadeniz Pet

halsizlik

• Konbuyu başlatan alitas
  • Başlangıç tarihi
A

alitas

Guest
herkese selam çift kuşlarım çiftleşti dişi yuvadan çıkmaz oldu ve halsizleşti gibi tüneğe çıkmıyor sadece su ve dışkı için çıkıyor erkek kuş bazen içeriye giriyor acaba hastamı yoksa yumurtadan mı yapıyor sizce ???

yuvalığı kontrol et belki yumurta bıraktıysa üzerine yatıyordur.birde kuşa popo tarafında şişkinlik varmı

baktım hocam yumurta yok ama popo şişkin halsiz olması normal mi yani tüneğe çıkmıyor ama popo şişkin.birde şüpheleniyorum yem yemeye çıkıyor yemliğin başına geliyor ama erkek geri içeriye sokuyor...

baktım hocam yumurta yok ama popo şişkin halsiz olması normal mi yani tüneğe çıkmıyor ama popo şişkin.birde şüpheleniyorum yem yemeye çıkıyor yemliğin başına geliyor ama erkek geri içeriye sokuyor...

kuşun ilk yavrulamasımı olacak.bazı kuşların ilk yavrularında tıkanma oluyor ve kuş ölüyor.dikkat etmenizi yavsiye ederim

ilk yavrulaması hocam ama tıkanma olması için popo kısmısnda ve üstünde tüylerinde seyrelme falan oluyor ama sitede gezdim birazda öyle bişey yok bizimkinde şunu dersen tüylerinde azalma aşırı şişlik olmadan da tıkanma oluyor dersen o başka.ne yapayım hocam sizce...

hocam sen genede vazelin sür öle diyolar genelde

Moderatör tarafında düzenlendi:
usta vazelin yok krem olur mu??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:22 -->-> Daha önceki mesaj 23:15 --

buarada hocam marul verdim vermiyordum hiç faydası olur umarım...olur mu sizce?

usta vazelin yok krem olur mu??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:22 -->-> Daha önceki mesaj 23:15 --

buarada hocam marul verdim vermiyordum hiç faydası olur umarım...olur mu sizce?

resimlerini çekip eklermisin

Çiftleşme olduysa yumurtlayacaktır hocam siz yinede takibi bırakmayın

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ustalarım bırakmıyorum ama korkuyorum da bişey olursa dişi kuş emanet geldi eve doğuracak bide ölürse enişteme ne derim bilemiyorum...bu arada hocam resim çekmem zor gibi ama denicem çünkü dişi şimdide yuvadan çıkmıyor belkide yumurtluyır bilemiyorumda çıkarsa çekip koycam.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:57 -->-> Daha önceki mesaj 23:57 --

dişi kuş yuvalıkta ölü buldum yumurta tıkandı galiba.şimdide erkek kuş 3 gündür deliriyordu bugün sakin çok şükür yanına 1.5 yaşında çekoslavak aldım ama sırtını dönüyor yüzüne bile bakmıyor ne yapmam lazım dostlarım yardımcı olurmusunuz??