Karadeniz Pet

Hamile kuş

Rukiye Kalyoncu

Yeni Üye
Arkadaşlar ben neredeyse 1-1,5 hafta önce kuşlarımın çiftleştiklerini gördüm ondan öncede kuşumda yumurta var gibi duruyordu,bir gün dışarıya çıkartıyım biraz uçsunlar dedim dişi kuş dışarıya çıktıgında uçamadı yani uçamadı derken aşagıdan uçtu avizeye konmaya çalıştı biraz zorlandı sonra gitti perdeye kondu bende ordan alıp kafesinin üstüne koydum,ondan bir kaç gün sonra bunların yine çiftleştigini gördüm 3-4 kez felan dişi kuş yumurtlayacak gibi felan diyordum fakat bugün yanlarına gittim bakmaya nasıl desem önceden kuş sanki baya bir şişkin felan duruyordu fakat şimdi hiç öyle durmuyor neden olabilir acaba ? Birde kuşumun yuvalıgına girdigini hiç görmedim?:confused::confused::confused: Çiftleşmelerine ragmen yumurta olmama gibi bir ihtimalleri var mı ? Birde kuşu yuvalıga nasıl alıştırabilirim hiç bir şekilde girmiyor sadece dışarıdan arada giriş kısmını kemiriyor o kadar.:(:(:(

Tamam teşekkürler,peki yumurtaları yuvalıga degil de kafese yumurtlaması durumunda ne yapmam gerekli çünkü yuvalıga hiç girmiyor ve ızgaralığı kaldırmak için çok ugraşıyor... o_O

benimkide hiç girmiyor. ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:20 -->-> Daha önceki mesaj 15:19 --

Levent kardeş ben petshoptan yuvalık aldıgımda içine gazete kağıdı koparıp koyun demiştide sakıncası olurmu?