Karadeniz Pet

Hamile olan muhabbet kuşumun dışkısı küçüldü

İbrahim190358

Yeni Üye
IMG_20180718_104213.jpg
IMG_20180718_104202.jpg
Arkadaşlar kuşum önceden dışkısı küçük parmagımın tırnagı kadardı şimda daha küçüldü ve hala yumurtlamadı neden olabılır 10 günü geçti hamileliği. Ve bu aralar sanki hamile degilmiş gibi duruyor.

Ekli dosyalar

• IMG_20180718_104208.jpg
    IMG_20180718_104208.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 73
Son düzenleme:
Hamilelik belirtileri gösteyor mu? Şişkinlik alt tarafta mı? Hamile değil de yağlanma da olabilir.

Kum koydum son 3 4 gündür onu tukettiriyorum bu sıkıntı yaparmı diye düşündüm ama bilemedim yinede

Yaglanma olsa popo tarafının seyrek olması ve dışkısının normale göre büyük olması ve yuvalıktan cok cıkmaması var hamile olmasaydı bunlar olmazdı ama
Dışkı büyüklüğü, yuvalıkta durma, kalamar kemiğini çok tüketme belirtileri hamilelikte var. Yağlanma belirtileri farklı. Şişmanlık demek diğer ifadesiyle.

Dışkısı büyüktü bugun biraz gözlemledim artık küçük yapıyor yumurtlama süresi yaklasıncamı böyle oluyor onu anlamadım birde popo tarafinin tugleri normale dönüyor

Hmmilk işim veterinere götürmek o zaman
Kusunuza elle bir kontrol edin popo kisminda yumurta sertligi varmi var ise kusunuzda yumurya var fakat su an sikisma yok gibi varsada sikisma olan kus bir yere coker yumurtlayacak gibi hareket edemez felc gecirir yani kusuniz da hareket var ise korkmayin

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23]

Geri