Karadeniz Pet

Hanemin Yeni Prensesi (MaşaALLAH)

Enes YLKSN

Emektar Üye

Hayırlı olsun hocam. Çok kaliteli bi kuş. Kaça aldınız acaba ?

Hayırlı olsun hocam. Çok kaliteli bi kuş. Kaça aldınız acaba ?

Sağol kardeşim Allah razı olsun daha iyisi sizlerin olsun. hediye olarak geldi değerli bir dostumdan. para ile ne ederr tam bilmiyorum ama bu kandan almak istediğimde 800 900 fiyat çektiklerini biliyorum

Sağol kardeşim Allah razı olsun daha iyisi sizlerin olsun. hediye olarak geldi değerli bir dostumdan. para ile ne ederr tam bilmiyorum ama bu kandan almak istediğimde 800 900 fiyat çektiklerini biliyorum

abi o nasıl bir kan öyle :D bişey sorucam abi bu kuşların fiyatları gerçekten bu kadar çıkıomu yoksa çok nadir olanlarımı mı böyle ve MAŞALLAH çok güzel

Maşallah... Bu tepeliler nedense ürkütücü geliyor bana sanki kuş tüylerden rahatsızmış göremiyormuş gibi... Zaten kıl hastalığı yüzünden tepeleri böyle oluyormuş... Güle güle besleyin

abi o nasıl bir kan öyle :D bişey sorucam abi bu kuşların fiyatları gerçekten bu kadar çıkıomu yoksa çok nadir olanlarımı mı böyle ve MAŞALLAH çok güzel

Benim profil resmimdeki kuş ingilterede paul stannard a aittir birebir görüştüğümde o kuşun fiyatını 3000 euro olarak vermişti. biraz bakımsız kalmış arkdaşda 1 hafta on gün sonra yep yeni bir hal alacak inşalalh

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:48 -->-> Daha önceki mesaj 01:47 --

Maşallah... Bu tepeliler nedense ürkütücü geliyor bana sanki kuş tüylerden rahatsızmış göremiyormuş gibi... Zaten kıl hastalığı yüzünden tepeleri böyle oluyormuş... Güle güle besleyin sağol teşekkür ederim akrdeşim

vay be valla çok şaşırdım abi ama gerçekten çok kaliteli kuşlar abi bu kanda kuşları türkiyede bulmak çok zordur herhalde deilmi

çok güzel maşşallah...doğru söylüyorsunuz jo mannes ile e-mail ile görüştük tanesi 2500 euro ama bu kuşlara değer doğrusu...

Çok çirkin yahu..
Hayırlı olsun. :)

sağol Levet abi teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:03 -->-> Daha önceki mesaj 01:58 --

çok güzel maşşallah...doğru söylüyorsunuz jo mannes ile e-mail ile görüştük tanesi 2500 euro ama bu kuşlara değer doğrusu...

Ayrıca 2500 eurodan başlıyor diyorlar fiyatı ve buna ilave olarak veteriner ve gönderim parası da ekleniyor bir araba parası tabiki :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:05 -->-> Daha önceki mesaj 02:03 --

vay be valla çok şaşırdım abi ama gerçekten çok kaliteli kuşlar abi bu kanda kuşları türkiyede bulmak çok zordur herhalde deilmi

çok zor değil ülkemize gelen kuşlar maalesef aynı şekilde yavru veremiyor bakım ve beslemneden dolayı çok ilgilenemiyoruz özellikle temizlik ve bakım konusunda. herşey üst düzeyde olmalı ki böyle daha vasıflı olan kuşlardan yavru alınabilsin. ülke olarak çok eksiğimiz var

Kardeşim hayırlı olsun bunun eşide varmı peki böyle güzel , tüyü kadar ömrü olsun bol yavru alman dilegiyle.

sağol Levet abi teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:03 -->-> Daha önceki mesaj 01:58 --

Ayrıca 2500 eurodan başlıyor diyorlar fiyatı ve buna ilave olarak veteriner ve gönderim parası da ekleniyor bir araba parası tabiki :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:05 -->-> Daha önceki mesaj 02:03 --

çok zor değil ülkemize gelen kuşlar maalesef aynı şekilde yavru veremiyor bakım ve beslemneden dolayı çok ilgilenemiyoruz özellikle temizlik ve bakım konusunda. herşey üst düzeyde olmalı ki böyle daha vasıflı olan kuşlardan yavru alınabilsin. ülke olarak çok eksiğimiz var

doğru söylüyorsun abi ilerki bi zamanda belki bende böle kuşlardan alabilirim

Tüyleri kadar ömrü olsun maşallah çok güzel kuş

Maşaallah çok güzel de bu dürzü önünü nasıl görüyor o kadar tüyden :)