Karadeniz Pet

Hangi Cinsi Alayım ?

• Konbuyu başlatan Simge AKSOY
  • Başlangıç tarihi
S

Simge AKSOY

Guest
Merhaba Arkadaslar ben yeni muhabbet kuşu satın alıcam sizce ne cins alayım

(1) rainbown
(2)lutino
(3)junbo
(4) Albino
benım bıldıklerım bunlar Sizin bildiğiniz varsa ekleyin :) ve en çok sevilenleri yazarmısnız 3 çift almayı düşünüyorum.

Saygılarımla

Rainbow yada junbo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:59 -->-> Daha önceki mesaj 07:56 --

Spangle ,ingiliz, çekoslavak.

hollanda al cok güzel ötüyolar jombo kuşlar da var onlar daha cok show için kullaniyormuş mesela kuş yarişmalarina katila bilirsin jombo kuş ile

Jumboyu tavsiye etmem.deri problemleri tüy problemleri cok oluyomus.onun yerine ingiliz düsunebilirsiniz.dilerseniz araştırın jumbo kuşlarda deri problemi yazarsanız eminimki cikar.

Safkan bir ingiliz muhabbet kuşunu tavsiye edebilirim. Anne ingiliz - baba ingilizin bir yavrusu harika olabilir.

Safkan bir ingiliz muhabbet kuşunu tavsiye edebilirim. Anne ingiliz - baba ingilizin bir yavrusu harika olabilir.

aslında ben şöyle düşündüm :)

1 çift rainbown
1 cift albino yada lutino
1 cift ingiliz :) ama yanı herkez dolandırıcı olmuş nerden bulucam ki safkan ?:)

Keske izmirde olsaydiniz :)))
Saf ingliz direk üretimden alabilirdik ana ingliz baba ingiliz.yada keske yollama sansim olsada alip yollayabilsem.benim kasim 20sinde alcak oldugum inglizin yerinden alirdik

Rainbow ,
lutino , albino (özellikle ingiliz olması tercih olsun.)

jumbo her yiğidin yoğurdu olmaz

Rainbow ,
lutino , albino (özellikle ingiliz olması tercih olsun.)

jumbo her yiğidin yoğurdu olmaz

:) diyorsunuz ki Lutino Albione Rainbown al bende onları düşünüyorum 3 katlı kafes alıp ufaktan ufaktan üretmeyi düşünüyorum (özellikle ingiliz olması tercih olsun.) bunu anlayamadım ? ne demek ıstedıgınızı

Saygılarımla

Hem iri hem daha tatlı oluyorlar

Keske izmirde olsaydiniz :)))
Saf ingliz direk üretimden alabilirdik ana ingliz baba ingiliz.yada keske yollama sansim olsada alip yollayabilsem.benim kasim 20sinde alcak oldugum inglizin yerinden alirdik
Ben izmirdeyim, saf İngiliz almayı düşünüyorum, kuşu aldığınız üreticinin adresini ve fiyatını bana özelden gönderebilir misiniz?

:) diyorsunuz ki Lutino Albione Rainbown al bende onları düşünüyorum 3 katlı kafes alıp ufaktan ufaktan üretmeyi düşünüyorum (özellikle ingiliz olması tercih olsun.) bunu anlayamadım ? ne demek ıstedıgınızı

Saygılarımla

Albino ve lutino olması kuşların rengiyle alakalı bir durum. İngiliz ırkı bîr albino alabilirsin demek istemiş

Jumbo candır :)

jumbom yok diye bana kasti yaptığınızı düşünüyorum :)

Geri