petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hangi ırk?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve nur erim tarafından 22 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. nur erim

nur erim Guest

Arkadaşlar 1-2 hafta kadar önce kuşumu kaybettim:( şimdi yeni bir kuş alıcam daha önce hiç düşünmedim ama şimdi kafama takıldı yeni muhabbet kuşum hangi ırk olmalı ve ırkların özelliklerini söylerseniz sevinirim
    Şimdiden teşekkürler

2. can yalçın

can yalçın New Member

Beğenileri:
    0
    armino alabiliyosan al derim yoksa çekoslavak al :)

3. nur erim

nur erim Guest

Hangi cins en uzun yaşar

4. FaRaKaN

FaRaKaN New Member

Beğenileri:
    0

Armino nedir ilk defa sizden duydum. Meraktan soruyorum. Bence jako al. Papağan. 50 yıldan fazla yaşarlar. Hem de çok sadık olurlar. Evin bireyi olur. Muhabbet de hepsi ortalama aynı yaşıyor galiba. Büyüklük farklılıkları var fiziksel. Jumbo bütçe varsa tercih edilebilir. Çekoslavaklar da güzeldir.

#4 FaRaKaN, 22 Aralık 2014
    Son düzenleme: 22 Aralık 2014
  5. can yalçın

can yalçın New Member

Beğenileri:
    0
    yanlış yazılmış o albino muhabbet kuşu çok güzeldir yavru almak istersen güzel yavru verirler o yüzden..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:22 -->-> Daha önceki mesaj 19:18 --

Hepsi genellikle aynıdır 12 yıla kadar yaşar iyi bakarsan belki dahada artar..

6. aybars ekin

jakolar 120 yıl yaşıyor iyi bakarsan sürekli çekirdekle yani yağlı gıdayla beslersen ömrü kısa olur.

#6 aybars ekin, 22 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 22 Aralık 2014
  7. FurkanUysal

FurkanUysal New Member

Beğenileri:
    0
    albino muhabbet kuşu gerçekten çok güzel bir kuş...bir tanıdığımda var o kadar güzel konuşuyor ki bulabilsem hemen alıcam tavsiye ederim kesinlikle

8. murat eray

murat eray New Member

Beğenileri:
    0
    Forumda sabit konu var zaten oraya bakıp en çok hoşuna gideni al herkesin rengi zevki farklıdır

9. nur erim

nur erim Guest

Bende papağan almak istiyorum ama tecrübesizim hem bakım hem eğitim yönünden papağan bakabileceğimi sanmıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:08 -->-> Daha önceki mesaj 12:07 --

Anlıyorum yavru almak önemli değil benim için kuşunun elime gelmesini istiyorum:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:10 -->-> Daha önceki mesaj 12:08 --

Bende bulabilirsem ondan alabilirim ana muhabbet kuşlarının aslında yeşil olduğunu duydum diğerleri sonradan çıkmış

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:11 -->-> Daha önceki mesaj 12:10 --

Rengi görüntüsü benim için hic önemli değil elime gelsin yeter:)

10. FaRaKaN

FaRaKaN New Member

Beğenileri:
    0
    Ele gelsin konuşsun istiyorsan 2 aylık erkek muhabbet kuşlarına yönel. Hem ele çabuk alışır hem de konuşur taklit eder.

11. nur erim

nur erim Guest

Papağan almak istesem hangi ırkı tavsiye edersiniz

12. can yalçın

can yalçın New Member

Beğenileri:
    0
    Ben sultan papağanı öneririm çok güzeller fazla büyük değiller eğitilmeside zor değilmiş..

Sayfayı Paylaş