Karadeniz Pet

Hangi ırk?

• Konbuyu başlatan nur erim
  • Başlangıç tarihi
N

nur erim

Guest
Arkadaşlar 1-2 hafta kadar önce kuşumu kaybettim:( şimdi yeni bir kuş alıcam daha önce hiç düşünmedim ama şimdi kafama takıldı yeni muhabbet kuşum hangi ırk olmalı ve ırkların özelliklerini söylerseniz sevinirim
Şimdiden teşekkürler

armino alabiliyosan al derim yoksa çekoslavak al :)

Armino nedir ilk defa sizden duydum. Meraktan soruyorum. Bence jako al. Papağan. 50 yıldan fazla yaşarlar. Hem de çok sadık olurlar. Evin bireyi olur. Muhabbet de hepsi ortalama aynı yaşıyor galiba. Büyüklük farklılıkları var fiziksel. Jumbo bütçe varsa tercih edilebilir. Çekoslavaklar da güzeldir.

Son düzenleme:
Armino nedir ilk defa sizden duydum. Meraktan soruyorum. Bence jako al. Papağan. 50 yıldan fazla yaşarlar. Hem de çok sadık olurlar. Evin bireyi olur. Muhabbet de hepsi ortalama aynı yaşıyor galiba. Büyüklük farklılıkları var fiziksel. Jumbo bütçe varsa tercih edilebilir. Çekoslavaklar da güzeldir.

yanlış yazılmış o albino muhabbet kuşu çok güzeldir yavru almak istersen güzel yavru verirler o yüzden..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:22 -->-> Daha önceki mesaj 19:18 --

Hangi cins en uzun yaşar

Hepsi genellikle aynıdır 12 yıla kadar yaşar iyi bakarsan belki dahada artar..

jakolar 120 yıl yaşıyor iyi bakarsan sürekli çekirdekle yani yağlı gıdayla beslersen ömrü kısa olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
albino muhabbet kuşu gerçekten çok güzel bir kuş...bir tanıdığımda var o kadar güzel konuşuyor ki bulabilsem hemen alıcam tavsiye ederim kesinlikle

Forumda sabit konu var zaten oraya bakıp en çok hoşuna gideni al herkesin rengi zevki farklıdır

Bende papağan almak istiyorum ama tecrübesizim hem bakım hem eğitim yönünden papağan bakabileceğimi sanmıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:08 -->-> Daha önceki mesaj 12:07 --

yanlış yazılmış o albino muhabbet kuşu çok güzeldir yavru almak istersen güzel yavru verirler o yüzden..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:22 -->-> Daha önceki mesaj 19:18 --

Hepsi genellikle aynıdır 12 yıla kadar yaşar iyi bakarsan belki dahada artar..
Anlıyorum yavru almak önemli değil benim için kuşunun elime gelmesini istiyorum:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:10 -->-> Daha önceki mesaj 12:08 --

albino muhabbet kuşu gerçekten çok güzel bir kuş...bir tanıdığımda var o kadar güzel konuşuyor ki bulabilsem hemen alıcam tavsiye ederim kesinlikle
Bende bulabilirsem ondan alabilirim ana muhabbet kuşlarının aslında yeşil olduğunu duydum diğerleri sonradan çıkmış

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:11 -->-> Daha önceki mesaj 12:10 --

Forumda sabit konu var zaten oraya bakıp en çok hoşuna gideni al herkesin rengi zevki farklıdır
Rengi görüntüsü benim için hic önemli değil elime gelsin yeter:)

Ele gelsin konuşsun istiyorsan 2 aylık erkek muhabbet kuşlarına yönel. Hem ele çabuk alışır hem de konuşur taklit eder.

Geri