Karadeniz Pet

Hangi Kafes daha iyi arkadaşlar ?

StayAway

Meraklı Üye
Arkadaşlar resmini paylaştıgım kafesin altına özel olarak alt mazgal takılacak 5 tl karşılığında suan kafes 30 lira mazgal dahil 35 TL+kargo fiyatlardan ziyade karar veremedim hangisi olsun diye konu hakkinda bilgili kişiler yazarsan çok sevinirim ona göre siparis vereceğim pazartesi

1.https://urun.gittigidiyor.com/evcil...-renk-ayni-gun-ucretsiz-hizli-kargo-302642718
2.https://urun.gittigidiyor.com/evcil-hayvan/cifthane-salma-kafes-ortadan-bolmeli-308330003

Ekli dosyalar

• received_625662477824248.jpeg
    received_625662477824248.jpeg
    184.8 KB · Görüntüleme: 41
Fotoğraftaki kafes daha uygundur. Krom ya da galvaniz kaplamadır. Deforme olmaya ve paslanmaya karşı daha dirençli ve aynı zamanda daha kullanışlıdır.

Fotoğraftaki kafes daha uygundur. Krom ya da galvaniz kaplamadır. Deforme olmaya ve paslanmaya karşı daha dirençli ve aynı zamanda daha kullanışlıdır.
Alt ızgara yok mu dedim 5 lira karşılığında yaparız dedi araya bölme istedim olmaz dedi zor oluyor dedi bölme olmaması benim için sıkıntı oldu ama eğer iyi diyorsanız siparişi vericem pazartesi

Bölmeli kafes alacaksanız bile buna benzer, daha büyük kafesler var, onlardan bakabilirsiniz. Eğer boyalı kafes alınacaksa, kesinlikle ucuz alınmaması gerekir. Bence bölmeli kafes almaktansa, bundan iki tane alın.

Bölmeli kafes alacaksanız bile buna benzer, daha büyük kafesler var, onlardan bakabilirsiniz. Eğer boyalı kafes alınacaksa, kesinlikle ucuz alınmaması gerekir. Bence bölmeli kafes almaktansa, bundan iki tane alın.
Yorumunuz için teşekkür ederim 1 çift besleyecegim zaten tabi ileri de yavrular olursa sıkıntı bi tane daha siparis etmem gerekir birsey soracagım yavruları olursa aynı kafes de bir müddet kalmaları sıkıntı olur mu yavrulara zarar gelir mi anne babası ile ne zamana kadar yaşaması daha sağlıklı ?

Bu kuşların karakter, davranış, hormon yapısıyla alakalı. Bazıları yavruyu istemez, bazısı sorun yapmaz. Her ihtimale karşı, eğer çift kuş besliyorsanız, mutlaka yedek kafes bulundurmalısınız.

Aşağıdaki ekli resimdeki kafesi hangi siteden buldunuz ve ölçüleri nedir acaba

Geri