petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hangi Kafes Düzeni Doğru?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Aysu GÖKTÜRK tarafından 19 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Aysu GÖKTÜRK

Beğenileri:
    18
    Merhabalar.Oğlumun kafesini ilk aldığım resimdeki gibi düzenlemiştim.3 katlı ev misali oldu die sevinmiştim falan hatta :D Bi arkadaş fazla tünek doldurduğumu ,kuşun kuyruğu değdikçe kendisini dar alanda hissetceğini söyledi.Yeniden düzenledim,sadece öndeki ahşap tüneğin yerini seviyor die onu değiştirmedim.Hangisi daha iyi?

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    2 tünek yeterlidir fazla tünek alanı daraltır uçuş imkanı vermez çapraz üstlü alt lı 1 çift okedir

3. Aysu GÖKTÜRK

Beğenileri:
    18
    Gene mi olmamış :D O ahşap tüneğin olduğu yeri seviyor,oraya çıkıp bizi izliyor die çıkarmadım :(

4. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    :) ne kadar geniş o kadar iyi onlar için biz bile evimiz odasında fazla eşya oldumu aaa ne güzel çok eşya var demek yerine bunalıyoruz fazlalıkları atmak istiyoruz :)

Aysu GÖKTÜRK bunu beğendi.
  5. Aysu GÖKTÜRK

Beğenileri:
    18
    Sadece kendi tüneklerini taktım .Gözüm bir sürü tüneğe alıştığından boş gelio bana ama yapcak bişi yok :( :)

Sayfayı Paylaş