petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hangi Kafes Uygun ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ugur.ilica1 tarafından 23 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. ugur.ilica1

Merhaba arkadaşlar,
    Dun bi konu acmistim ama konuyu yanlis yere actigim icin pek fazla cevap alamadim. Umarim simdi konuyu dogru yere actim ve cevaplarinizi bekliyorum :)

Sorum şu elimde 2 adet kafes var kafeslar bunlar sizce hangi kafes PAŞAM (muhabbet kusumun adi) icin daha uygun.

1.kafes mi iyi , 2.kafes mi?

TEŞEKKÜRLER SAYGILAR

#1 ugur.ilica1, 23 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 23 Ağustos 2014
  2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    2. kafes daha geniş ve onun rahat edebilecegi şekilde.. Tek dezavantajı tellerinin yatay olmaması.. 2 kafeste kuş için uygun.. eğer ki kuşunuzu hergün düzenli uçurabiliyorsanız, 1. kafeste iş görür.. uçma şansı az ise, en azından kanatlarını çırpabileceği genişlikte olsun. benim düsüncem bu yönde.

3. ugur.ilica1

kafesin kapagini acinca kendi ucuyor :) hergun aciyorm kafesin kapisini kendi ucuyor .. ama geri kafesine donmuyor kondugu yerde duruyor hep . :)

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    kafes eğitimi vermeniz gerekiyor kuşunuza, acıkınca girmesi gerektiğini anlaması icin.

5. ugur.ilica1

nasi egitim vermeliyim ara sira istiriyor :(

6. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    2 3 gün kafesten hiç çıkarma, ayna varsa ayna takabilirsin kafese.. Aynanın varlığında kafes ona sıkıcı gelmeyecektir.. Kafes dışında kesinlikle birşey yedirip içirme ki acıkınca kendi girsin..

7. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    princ olan kafes bence tek kuşunuz için ideal digeri pek saglıklı görünmüyor

8. ugur.ilica1

zaten kalmisti kafeste 3 gun yalniz biz koye gitmistik o ewde yalniz kaldi

Sayfayı Paylaş