petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hangı kremı kullansam

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ömer duran yagar tarafından 5 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. ömer duran yagar

arkadaslar daha demın oncekı konumda merhem kullan dedıler hangı merhemden kullanıyım yarımlarıınızı beklıyorum dısım erkegı cok kotu dovdu bır arkadasımız teramıychn dedı sızlerede sormak ısterım.

[​IMG][/url][/IMG][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG][/IMG]

2. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Ah kıyamam ya, önce bir ıslak pamukla temizleyin. Sonra önerilen kremi sürün. Bepanthen de sürebilirsiniz. Geç mi fark ettiniz, ne hale gelmiş :(

3. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    geçmiş olsun kardeşim dişiyi tek ayır yavruları varsa onlarıda dişiden ayır dişiler kanın tadını alınca yavrusunuda öldürüyor gecen hafta baba ve bir yavruyu kaybettim resimlerini eklemedim milletin psikolojisi bozulmasın diye kedinin eline versen o hale getiremezdi çok buyuk geçmiş olsun. hafif ılık su ile temizleyim biraz batikon surebilirsin. sçık ysrs içine Theramsyn kullanabilirsin

4. ömer duran yagar

ben okuldayım babam farketmıs zaten az daha dursa olecektı allah korusun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:56 -->-> Daha önceki mesaj 16:54 --

hocam yavruya cook ıyı bakıyor annesı cok ıyı beslıyor bakımını yapıyor su an yavru 24 gunluk tuylendı, yavrudan yana sıkıntı yok. ama dedıgınız ıcın cok dıkkat edecegım tesekkruler.

5. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    benim dişide çok iyi bakıyordu dediğin gibi ama yetişmesem 4 yavruyuda öldürecekti 1 tanesi öldü 3 tanesini kurtardım çok şukur. Surekli takipde olmalısınız. Yavrular yeme düşene kadar sıkı takip edin.

6. ömer duran yagar

cok tesekkr ederım bılgılendırme ıcın su an ııcn sureklı tetıkteyım zaten 1 tane yavru var onada zarar vermemesı ıın elımden gelenı yaparım.

Sayfayı Paylaş