Karadeniz Pet

hangı kremı kullansam

• Konbuyu başlatan ömer duran yagar
  • Başlangıç tarihi
Ö

ömer duran yagar

Guest
arkadaslar daha demın oncekı konumda merhem kullan dedıler hangı merhemden kullanıyım yarımlarıınızı beklıyorum dısım erkegı cok kotu dovdu bır arkadasımız teramıychn dedı sızlerede sormak ısterım.

b8aq4Z.jpg
[/url][/IMG][/IMG]
Ry4mL1.jpg
[/url][/IMG][/IMG]

Ah kıyamam ya, önce bir ıslak pamukla temizleyin. Sonra önerilen kremi sürün. Bepanthen de sürebilirsiniz. Geç mi fark ettiniz, ne hale gelmiş :(

geçmiş olsun kardeşim dişiyi tek ayır yavruları varsa onlarıda dişiden ayır dişiler kanın tadını alınca yavrusunuda öldürüyor gecen hafta baba ve bir yavruyu kaybettim resimlerini eklemedim milletin psikolojisi bozulmasın diye kedinin eline versen o hale getiremezdi çok buyuk geçmiş olsun. hafif ılık su ile temizleyim biraz batikon surebilirsin. sçık ysrs içine Theramsyn kullanabilirsin

Ah kıyamam ya, önce bir ıslak pamukla temizleyin. Sonra önerilen kremi sürün. Bepanthen de sürebilirsiniz. Geç mi fark ettiniz, ne hale gelmiş :(

ben okuldayım babam farketmıs zaten az daha dursa olecektı allah korusun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:56 -->-> Daha önceki mesaj 16:54 --

geçmiş olsun kardeşim dişiyi tek ayır yavruları varsa onlarıda dişiden ayır dişiler kanın tadını alınca yavrusunuda öldürüyor gecen hafta baba ve bir yavruyu kaybettim resimlerini eklemedim milletin psikolojisi bozulmasın diye kedinin eline versen o hale getiremezdi çok buyuk geçmiş olsun. hafif ılık su ile temizleyim biraz batikon surebilirsin. sçık ysrs içine Theramsyn kullanabilirsin

hocam yavruya cook ıyı bakıyor annesı cok ıyı beslıyor bakımını yapıyor su an yavru 24 gunluk tuylendı, yavrudan yana sıkıntı yok. ama dedıgınız ıcın cok dıkkat edecegım tesekkruler.

ben okuldayım babam farketmıs zaten az daha dursa olecektı allah korusun.

[sıze=1]-- muhabbetkusu.com.tr; flood engellendi -->-> yeni yazılan mesaj 16:56 -->-> daha önceki mesaj 16:54 --[/sıze]

hocam yavruya cook ıyı bakıyor annesı cok ıyı beslıyor bakımını yapıyor su an yavru 24 gunluk tuylendı, yavrudan yana sıkıntı yok. Ama dedıgınız ıcın cok dıkkat edecegım tesekkruler.

benim dişide çok iyi bakıyordu dediğin gibi ama yetişmesem 4 yavruyuda öldürecekti 1 tanesi öldü 3 tanesini kurtardım çok şukur. Surekli takipde olmalısınız. Yavrular yeme düşene kadar sıkı takip edin.

benim dişide çok iyi bakıyordu dediğin gibi ama yetişmesem 4 yavruyuda öldürecekti 1 tanesi öldü 3 tanesini kurtardım çok şukur. Surekli takipde olmalısınız. Yavrular yeme düşene kadar sıkı takip edin.

cok tesekkr ederım bılgılendırme ıcın su an ııcn sureklı tetıkteyım zaten 1 tane yavru var onada zarar vermemesı ıın elımden gelenı yaparım.

Geri