Karadeniz Pet

Hangi kuş

Çağrı GÖKÇEK

Paylaşımcı Üye
Iyi gunler kus alacağım bana daha çabuk alısmasini istediğim bir kuş istiyorum ingiliz muhabbet mi hollanda muhabbet mi sultan papagani mi cennet papagini ve Fiyatları nelerdir bilgi verirmisiniz. Sizin onerdiginiz kuslar varsa yazabilirsiniz

.

Show jumbo muhabbet kusu ortalama 200 tl.

Alacağım kua en fazla 70 tl ve kafes onerilereniz varsa arkadaşlar yazarmisiniz

.

Baska onerisi olan varmı KORDON ingilize kafes onerirmisin ve Fiyatları nasil teşekkür ederim.

.

Izmirdemisin. Kordon kafes ya da yigit kafes yaz arama motoruna. Kendin begen. Fiyatlar cok uygun. Ikisi de bornovada. Ister git kendin al ister kargo ile.

en kolay yeri muhabbet ve çek alışır insana

al bi yerli muahbbet kuşu bide pirinç kafes al koy koltuğun köşesine etrafı rahat görücek şekilde ilk iki gün rahat bırakın kuşu sonra onunla konuşmaya başla elini kafes dışından onunla oyna falan filen zamanla alışır

Ingiliz mi alayım yerli mi karar veremedim hangi yönden daha iyi bu kuşlar

.

Benim favorim yerli. Hemde ucuz. Ilerde uretim yapacaksan ingiliz iyidir. Cana yakinlik vs. Bunu bilemem. Jumbolarin insan canlisi oldugunu biliyorum ama onada imkan yokmus. Sen yerli ile basla.

Yerli ile basladm 3 sene sonra verdim o yüzden fikir almak istiyorum forum üyelerinden

.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:40 -->-> Daha önceki mesaj 23:23 --

Baska önerisi olan yokmu

.

Geri