Karadeniz Pet

Hangi kuşlarımı eşleştireyim?

veysel boz

Meraklı Üye
1 çift yerli kuşum var dişi yumurtaları kırıyor beceremiyor daha önceki kuluçkalarındada bu problem yaşanmış neyse ayrıyetten çifte attığım diğer iki kuşum var 10 gün oldu atalı daha yan yana gelmeye korkuyorlar. Çiftli olan erkekte eşe attığım dişi albinoya yazıyor ele alışkın çıkardığımda öbür kafase gidip dişiyle öpüşüyorlar çifti ayırıp erkeğin yanına albinoyu atsam sıkıntı olur mu dişiyide benim kırık kuşun yanına veririm diye düşündüm yardımcı olursanız çok iyi olur

levent abi şimdi 1 çift kuş eşli anladınmı dişisi yumurtaları kırıyor hep daha öncedende bu problem yaşanmış alışkanlık etmiş yani bu dişide diyorum ki dişinin erkeğini alıp başka kuşun yanına atsam yani ayırsam problem olurmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:46 -->-> Daha önceki mesaj 15:18 --

Veysel yazıklarından hiç birşey anlamadım. Ancak kuşların hepsini büyük bir kafese atarsan anlaşanları eşleştirirsin. Daha garantili olur.

birde kafesler aynı odada eski eşler birbirlerine ötecekleri için yeni eş almalırında problem yaratırmı

Böyle durumlarda dediğin gibi eski eşi ile anlaşamasa bile ötüyorlar uzaktan. Kafesleri altlı üstlü göremeyecekleri gibi koyarsan problem olmaz.

sağolasın abi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:07 -->-> Daha önceki mesaj 16:18 --

koyalı 2 saat oldu birbirlerini beslemeye başladılar arada vuruyorlar ama anlaşıyolar gibi hayırlısıyla yavru verirlerse çok iyi olur birde dişi albino kırmızı göz erkek yerli mavi yavrulardan albino çıkma olasılığı varmıdır ?

Son düzenleme:
Geri