petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hangi marka veya hangi karışımları

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve buzmavi tarafından 15 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. buzmavi

buzmavi Guest

hobiciyim...eskiden 10 15 tane kuşum vardı :tayinim çıkınca hepsi dağıldı.... 1 ay kadar önce bi çift aldım :) bunalrın sağlıklı beslene bilmeleri açısından hazır yem almak istiyorum. bazı yerlerde okuduğum yorumlardan 2 marka arasında kaldım..yardımcı olursanız sevinirim...

VITAKRAFT AUSTRALIAN MUHABBET KUŞU YEMİ 800 GR (Vitakraft)
    Witte Molen Muhabbet Kuşu Yemi 1 kg (WitteMolen)

yada bunları almasamda eskiden üye olduğum bi sitede bi yem karışım tarifi vardı :10kg bir karışım yapalım siz bunu kendinize göre uyarlarsınız 6 kg ince yem
    1 kg ak darı
    1kg sarı darı
    500gr nijer
    500gr keten tohumu
    500gr yulaf
    500 gr gırit yem
    yoksa bunu kendi kullanım oranıma göre mi yapsam daha ii olur.... DEĞERLİ ÜRETİCİ VE HOBİCİ ARKADAŞLAR YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM...

2. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Valla ben uzun zamandır Bravo302 kullanıyordum ama son partide Versege Laga aldım , taneleri ve içeriği çok iyi tavsiye ederim.

Zaten ben hangi yemi kullanırsam kullanayım ilave olarak mutlaka akdarı ve aspır ilave ediyorum..

3. buzmavi

buzmavi Guest

teşekkürler serkan bey...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:41 -->-> Daha önceki mesaj 23:32 --

diğer arkadaşlarında kıymetli bilgilerinden yararlanmak isterim :)

4. kartall82

kartall82 Guest

valla kardeşlik ben çatalca da yaşıyorum burada bulabildigim en iyi yem mavi boncuk
    Vitakraft ve WitteMolen aradim ama bulamadim getirelim dediler oda daha kuffetli oluyor diye istemedim quik ve diğer aldığım yemleride kuşlar yemiyor
    senin karışım güzele benziyor ama ben koca çatalcada bütün kuscular dahil nijer bulamadim ak ve sari dariyi inanin aktar ve tohumcular bile bilmiyor

5. Akif GÜZEN

Ben bu işlerden pek anlamıyorum. Çiçeği burnunda bir hobici sayılırım. Fakat dün gidip vitakraft aldım ve yemliğe koydum. Bizim limon hanımın iştahı kabardı. Yemliğin çevresinden ayrılmıyor.

6. Duranettin ERAYDIN

Vitakraft ve bonniee yi karıştır ver yeter.

7. Mustafa Doğruöz

Beğenileri:
    0
    Bende bravo 302 yi kullanmıştım tavsiye ederim.

8. buzmavi

buzmavi Guest

Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim......

9. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    Vita kraft almanyada bilene var bence o nu al daha saglikli icinde yesil ekmek ve vitamin takviyeleri var. )

10. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    mavi boncuk öneriyorum.yemlerin arasında fark olmadığını düşünüyorum.vitakraft kullanuyordum kuşuma hiç yaramadı.mavi boncuk ise düzeltti.parasından değil yerli malı kazansın biraz.

Sayfayı Paylaş