Karadeniz Pet

hangi marka veya hangi karışımları

• Konbuyu başlatan buzmavi
  • Başlangıç tarihi
B

buzmavi

Guest
hobiciyim...eskiden 10 15 tane kuşum vardı :tayinim çıkınca hepsi dağıldı.... 1 ay kadar önce bi çift aldım :) bunalrın sağlıklı beslene bilmeleri açısından hazır yem almak istiyorum. bazı yerlerde okuduğum yorumlardan 2 marka arasında kaldım..yardımcı olursanız sevinirim...

VITAKRAFT AUSTRALIAN MUHABBET KUŞU YEMİ 800 GR (Vitakraft)
Witte Molen Muhabbet Kuşu Yemi 1 kg (WitteMolen)

yada bunları almasamda eskiden üye olduğum bi sitede bi yem karışım tarifi vardı :10kg bir karışım yapalım siz bunu kendinize göre uyarlarsınız 6 kg ince yem
1 kg ak darı
1kg sarı darı
500gr nijer
500gr keten tohumu
500gr yulaf
500 gr gırit yem
yoksa bunu kendi kullanım oranıma göre mi yapsam daha ii olur.... DEĞERLİ ÜRETİCİ VE HOBİCİ ARKADAŞLAR YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM...

Valla ben uzun zamandır Bravo302 kullanıyordum ama son partide Versege Laga aldım , taneleri ve içeriği çok iyi tavsiye ederim.

Zaten ben hangi yemi kullanırsam kullanayım ilave olarak mutlaka akdarı ve aspır ilave ediyorum..

teşekkürler serkan bey...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:41 -->-> Daha önceki mesaj 23:32 --

diğer arkadaşlarında kıymetli bilgilerinden yararlanmak isterim :)

valla kardeşlik ben çatalca da yaşıyorum burada bulabildigim en iyi yem mavi boncuk
Vitakraft ve WitteMolen aradim ama bulamadim getirelim dediler oda daha kuffetli oluyor diye istemedim quik ve diğer aldığım yemleride kuşlar yemiyor
senin karışım güzele benziyor ama ben koca çatalcada bütün kuscular dahil nijer bulamadim ak ve sari dariyi inanin aktar ve tohumcular bile bilmiyor

Ben bu işlerden pek anlamıyorum. Çiçeği burnunda bir hobici sayılırım. Fakat dün gidip vitakraft aldım ve yemliğe koydum. Bizim limon hanımın iştahı kabardı. Yemliğin çevresinden ayrılmıyor.

hobiciyim...eskiden 10 15 tane kuşum vardı :tayinim çıkınca hepsi dağıldı.... 1 ay kadar önce bi çift aldım :) bunalrın sağlıklı beslene bilmeleri açısından hazır yem almak istiyorum. bazı yerlerde okuduğum yorumlardan 2 marka arasında kaldım..yardımcı olursanız sevinirim...

VITAKRAFT AUSTRALIAN MUHABBET KUŞU YEMİ 800 GR (Vitakraft)
Witte Molen Muhabbet Kuşu Yemi 1 kg (WitteMolen)

yada bunları almasamda eskiden üye olduğum bi sitede bi yem karışım tarifi vardı :10kg bir karışım yapalım siz bunu kendinize göre uyarlarsınız 6 kg ince yem
1 kg ak darı
1kg sarı darı
500gr nijer
500gr keten tohumu
500gr yulaf
500 gr gırit yem
yoksa bunu kendi kullanım oranıma göre mi yapsam daha ii olur.... DEĞERLİ ÜRETİCİ VE HOBİCİ ARKADAŞLAR YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM...

Vitakraft ve bonniee yi karıştır ver yeter.

Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim......

mavi boncuk öneriyorum.yemlerin arasında fark olmadığını düşünüyorum.vitakraft kullanuyordum kuşuma hiç yaramadı.mavi boncuk ise düzeltti.parasından değil yerli malı kazansın biraz.

Geri