petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hangi sitelerden alışveriş yapıyorsunuz ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Kafes ve Aksesuar Seçimi' forumundadır ve Sunay caliskan tarafından 17 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Sunay caliskan

Sunay caliskan New Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kuşu bakmak icin uretim ve hobi için kafes ve aksesuarlarıni almak istiyorum ama doğru düzgün güvenilir bi site bulamadım gibi sizin tercih ettiğiniz siteler var mi

2. alpdna

alpdna Administrator
    Administrator

Beğenileri:
    138
    Sponsorlarımıza bakabilirsiniz.

3. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    73
    Ben mybest ten yaptım hep gayette memnunum

4. Bergusi

Bergusi Active Member

Beğenileri:
    29
    Bende hobipet.com.tr den yaptım ikiside hem güvenilir hemde uygun fiyat

5. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    741
    her 2 sponsorumuzda gayet güvenlidir.

6. Sunay caliskan

Beğenileri:
    0
  7. onder

onder Member

Beğenileri:
    23
    Şuan kafes, aksesuar ve yem sipariş ettim geldikten sonra satıcıyla ilgili yorum yapıcam zira kargolama süreci uzadı. ürünler elime ulaşınca buradan fikrimi ürünlerin fotoğraflarını paylaşabilirim.

8. Helenoftroy

Helenoftroy New Member

Beğenileri:
    9
    Merhaba,
    Ben de "peturun.com" adresinden alisveris yaptim ve memnun kaldim.tavsiye ederim..

9. muahbbett67

muahbbett67 New Member

Beğenileri:
    1
    Juenpet'ten yapıyorum ve gayet memnunum. Tüm ürünlerin skt 2018i bir günde teslim. Ve en önemlisi ucuz. Gold Wings 400 gr muhabbet kuşu yemini sponsorlardan ve google'dan bakın, bir tane bile bu sitedeki fiyattan yok (3,24) hep 4-5 tl bandında. Reklam yapmış olmak istemiyorum ama bu işe gönül vermiş, kendi boğazından arttırarak kuş besleyenler var, onları düşünmek lazım.

onder bunu beğendi.
  10. onder

onder Member

Beğenileri:
    23
    çok haklısın firmalar ve siteler arasında fiyat uçurumları var maalesef bu sitenin sponsorları da çok makul vermiyorlar. mesela kafes sipariş verdim 2 farklı firmada 20-25 tl oynama var bu da enteresan.

11. muahbbett67

muahbbett67 New Member

Beğenileri:
    1
    Ya 100 tllik üründe 1-2 tl normal olabilir ama 5 liralık üründe 1tl fark olması çok büyük yanlıştır. Mesela https://www.juenpetmarket.com/Urun/quik-gurme-muhabbet-kusu-yemi-500-gr-kraker-hediyeli--17761 şu ürün ile https://www.hobipet.com.tr/urun/quik-gurme-kus-yem-kraker-hediyeli-500gr şu ürün aynı ürün ve 1tl 10 kuruş fark var. Üstelik pahalı olan sponsor site 1 tl indirim yaptığını belirtiyor. Neyse fazla söze gerek yok, hobiciler kendi çıkarları için araştırma yapmadan alışveriş yapmamalı bana göre.

12. Sunay caliskan

Beğenileri:
    0
    yeni baslıycam mubbet kusu bakmaya malum petshoplarda fiyatlar dag gibi bende site de bakan arkadaslara sormak istedim sponsorlara baktım ama hem uygun ürünler yok hemde istediğim gibi ürünler yok

Sayfayı Paylaş