Karadeniz Pet

Hangi sitelerden alışveriş yapıyorsunuz ?

Sunay caliskan

Meraklı Üye
Muhabbet kuşu bakmak icin uretim ve hobi için kafes ve aksesuarlarıni almak istiyorum ama doğru düzgün güvenilir bi site bulamadım gibi sizin tercih ettiğiniz siteler var mi

Sponsorlarımıza bakabilirsiniz.

Ben mybest ten yaptım hep gayette memnunum

Bende hobipet.com.tr den yaptım ikiside hem güvenilir hemde uygun fiyat

her 2 sponsorumuzda gayet güvenlidir.

Şuan kafes, aksesuar ve yem sipariş ettim geldikten sonra satıcıyla ilgili yorum yapıcam zira kargolama süreci uzadı. ürünler elime ulaşınca buradan fikrimi ürünlerin fotoğraflarını paylaşabilirim.

Merhaba,
Ben de "peturun.com" adresinden alisveris yaptim ve memnun kaldim.tavsiye ederim..

Juenpet'ten yapıyorum ve gayet memnunum. Tüm ürünlerin skt 2018i bir günde teslim. Ve en önemlisi ucuz. Gold Wings 400 gr muhabbet kuşu yemini sponsorlardan ve google'dan bakın, bir tane bile bu sitedeki fiyattan yok (3,24) hep 4-5 tl bandında. Reklam yapmış olmak istemiyorum ama bu işe gönül vermiş, kendi boğazından arttırarak kuş besleyenler var, onları düşünmek lazım.

Juenpet'ten yapıyorum ve gayet memnunum. Tüm ürünlerin skt 2018i bir günde teslim. Ve en önemlisi ucuz. Gold Wings 400 gr muhabbet kuşu yemini sponsorlardan ve google'dan bakın, bir tane bile bu sitedeki fiyattan yok (3,24) hep 4-5 tl bandında. Reklam yapmış olmak istemiyorum ama bu işe gönül vermiş, kendi boğazından arttırarak kuş besleyenler var, onları düşünmek lazım.
çok haklısın firmalar ve siteler arasında fiyat uçurumları var maalesef bu sitenin sponsorları da çok makul vermiyorlar. mesela kafes sipariş verdim 2 farklı firmada 20-25 tl oynama var bu da enteresan.

çok haklısın firmalar ve siteler arasında fiyat uçurumları var maalesef bu sitenin sponsorları da çok makul vermiyorlar. mesela kafes sipariş verdim 2 farklı firmada 20-25 tl oynama var bu da enteresan.
Ya 100 tllik üründe 1-2 tl normal olabilir ama 5 liralık üründe 1tl fark olması çok büyük yanlıştır. Mesela https://www.juenpetmarket.com/Urun/quik-gurme-muhabbet-kusu-yemi-500-gr-kraker-hediyeli--17761 şu ürün ile https://www.hobipet.com.tr/urun/quik-gurme-kus-yem-kraker-hediyeli-500gr şu ürün aynı ürün ve 1tl 10 kuruş fark var. Üstelik pahalı olan sponsor site 1 tl indirim yaptığını belirtiyor. Neyse fazla söze gerek yok, hobiciler kendi çıkarları için araştırma yapmadan alışveriş yapmamalı bana göre.

yeni baslıycam mubbet kusu bakmaya malum petshoplarda fiyatlar dag gibi bende site de bakan arkadaslara sormak istedim sponsorlara baktım ama hem uygun ürünler yok hemde istediğim gibi ürünler yok

Geri