Karadeniz Pet

Hangi Tipde Yuvalık Almalıyım

Volkan SARSAN

Paylaşımcı Üye
.........................

Son düzenleme:
kordon kafesten belçika tipi aldım 2 tane kullanıyorum memnunum, evet biraz pahalı malesef 2 tane daha almayı düşünüyorum ama hala düşünce aşamasındayım :) yalnız biraz büyük bilginiz olsun

kordon kafesten belçika tipi aldım 2 tane kullanıyorum memnunum, evet biraz pahalı malesef 2 tane daha almayı düşünüyorum ama hala düşünce aşamasındayım :) yalnız biraz büyük bilginiz olsun

İbrahim bey peki kargo parası ne kadar ödediniz ? Çünkü ben istanbulda oturuyorum ve İzmirden yollıcakları için dahada pahalıya gelebilir :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:34 -->-> Daha önceki mesaj 23:33 --

Menteşeli Çok Güzel ..

Menteşeli güzel ama sanırsam tek sıkıntısı şimdi yumurtaya bakmak için falan baktığımızda dişi kuş beni görecek ve dahada kıllanacak :D

bence de belçika tipi kullanın.

daha pahalıya gelemez ben erzurumda yaşıyorum :) ben 2 yuvalık, 3 akıllı yemlik , 2 büyük boy mamalık siparişi için 10 lira ödedim ups kargo ile göndermişlerdi, kordonkafesin sanalpazardaki mağazasından almıştım volkan bey

bence de belçika tipi kullanın.

Tamam Ercan bey dediğiniz gibi belçika tipi alayım zaten aklımada yatmıştı ama belki farklı görüşler çıkar diye bu konuyu açtım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:38 -->-> Daha önceki mesaj 23:38 --

daha pahalıya gelemez ben erzurumda yaşıyorum :) ben 2 yuvalık, 3 akıllı yemlik , 2 büyük boy mamalık siparişi için 10 lira ödedim ups kargo ile göndermişlerdi, kordonkafesin sanalpazardaki mağazasından almıştım volkan bey

Teşekkür ederim İbrahim bey o zaman almışken bir kaç parça daha birşeyler alalım :)

Tamam Ercan bey dediğiniz gibi belçika tipi alayım zaten aklımada yatmıştı ama belki farklı görüşler çıkar diye bu konuyu açtım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:38 -->-> Daha önceki mesaj 23:38 --

Teşekkür ederim İbrahim bey o zaman almışken bir kaç parça daha birşeyler alalım :)

rica ederim volkan bey, evet ihtiyacınız olan bikaç şey daha eklemenizi tavsiye ederim, zaten eksikler hiç bitmiyor :)

Ben plastik folluklu olandan aldım baya büyük kullanışlı ama yine ordan aldığım kafeslerde sorun oldu kapısının yandan açılması.yani sizin kafesinize kullanımınızada bağlı biraz

Tek bildiğim Çam olsun ve geniş olsun . Çam bakteri biriktirmediğini öğrendim ve tanıdıgm bütün üreticiler çam kullanıyor yani kullanışlı.

için de hayırlı yavrular büyütmen dileğiyle o zaman ;)

üstad istanbulda isen eminönüden geçen gün sultanlarıma aldım 10 numara folluk öyle basit bir ağaçtan değil.ölçüleri de senin verdiğin linklerden çok daha büyük ve 10 tl ye aldım.aynı folluğa petshopta 35 tl diyen oldu.

valla ben ist soğanlıkta recep amca var ondan aldım kendi el emegi göz nuru 10 tl bunlardan da daha geniş ve güzel eve gidince foto eklerim

Bu belçika tipi yuvalık almayı düşünüyorumda çifthanem var fakat belçika yuvalığı taktığım zaman kapıların biri öne doğru biride arkaya doğru bakacak o zaman da iyi olmaz diye düşünüyorum. Başka ne yuvalık alalım bunlara.

Geri