petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hangi Tipde Yuvalık Almalıyım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Volkan SARSAN tarafından 7 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    .........................

#1 Volkan SARSAN, 7 Ocak 2014
    Son düzenleme: 16 Aralık 2014
  2. OzanEsmrsy

Menteşeli Çok Güzel ..

3. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kordon kafesten belçika tipi aldım 2 tane kullanıyorum memnunum, evet biraz pahalı malesef 2 tane daha almayı düşünüyorum ama hala düşünce aşamasındayım :) yalnız biraz büyük bilginiz olsun

4. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İbrahim bey peki kargo parası ne kadar ödediniz ? Çünkü ben istanbulda oturuyorum ve İzmirden yollıcakları için dahada pahalıya gelebilir :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:34 -->-> Daha önceki mesaj 23:33 --

Menteşeli güzel ama sanırsam tek sıkıntısı şimdi yumurtaya bakmak için falan baktığımızda dişi kuş beni görecek ve dahada kıllanacak :D

5. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    bence de belçika tipi kullanın.

6. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    daha pahalıya gelemez ben erzurumda yaşıyorum :) ben 2 yuvalık, 3 akıllı yemlik , 2 büyük boy mamalık siparişi için 10 lira ödedim ups kargo ile göndermişlerdi, kordonkafesin sanalpazardaki mağazasından almıştım volkan bey

7. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Tamam Ercan bey dediğiniz gibi belçika tipi alayım zaten aklımada yatmıştı ama belki farklı görüşler çıkar diye bu konuyu açtım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:38 -->-> Daha önceki mesaj 23:38 --

Teşekkür ederim İbrahim bey o zaman almışken bir kaç parça daha birşeyler alalım :)

8. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    rica ederim volkan bey, evet ihtiyacınız olan bikaç şey daha eklemenizi tavsiye ederim, zaten eksikler hiç bitmiyor :)

9. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İşte bizdeki hayvan sevgisi gerekirse aç kalıyoruz onların iyiliğini düşünüyoruz :) Herkese teşekkür ederim yorumlarınız için.

10. Metin Şahan

Ben plastik folluklu olandan aldım baya büyük kullanışlı ama yine ordan aldığım kafeslerde sorun oldu kapısının yandan açılması.yani sizin kafesinize kullanımınızada bağlı biraz

11. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
  12. Serhan KAMALIOGLU

Tek bildiğim Çam olsun ve geniş olsun . Çam bakteri biriktirmediğini öğrendim ve tanıdıgm bütün üreticiler çam kullanıyor yani kullanışlı.

13. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim bakalım siparişi verdik tercihim belçika tipinden yana oldu :)

14. Serhan KAMALIOGLU

Hadi bakalım Hayırlı Olsun bende alırsam 1 tane çam alacağım 1 tanede belçika tipi . :)

15. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    için de hayırlı yavrular büyütmen dileğiyle o zaman ;)

16. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İnşallah Ercan bey bakalım 2 çiftimiz var daha yavru göremedik :) Ama Okan abimden aldığım çiftlerin maşallahı var 5 aylıklar ama onlardan yavru alıcak gibi gözüküyorum :D

17. Fatih ÇETİNER

üstad istanbulda isen eminönüden geçen gün sultanlarıma aldım 10 numara folluk öyle basit bir ağaçtan değil.ölçüleri de senin verdiğin linklerden çok daha büyük ve 10 tl ye aldım.aynı folluğa petshopta 35 tl diyen oldu.

18. Sinan ÇELİK

Benim sadece çam olanlarda bakteri oluşuyor terslik bende mi çözemedim :)

19. kartall82

kartall82 Guest

valla ben ist soğanlıkta recep amca var ondan aldım kendi el emegi göz nuru 10 tl bunlardan da daha geniş ve güzel eve gidince foto eklerim

20. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Bu belçika tipi yuvalık almayı düşünüyorumda çifthanem var fakat belçika yuvalığı taktığım zaman kapıların biri öne doğru biride arkaya doğru bakacak o zaman da iyi olmaz diye düşünüyorum. Başka ne yuvalık alalım bunlara.

Sayfayı Paylaş