petshop
petshop
  1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hangi tür almalıyım?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bay kuş tarafından 22 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. bay kuş

bay kuş Guest

selam ben süt beyaz muhabbet kuşu alacağım ama cinsine göre konuşması evcilliği değişiyor mu? çok konuşsun ve çok evcil olsun istiyorum. rahatça ilgilenecek vaktim var. hangi tür muhabbet isteklerime daha uygun olur? önerilerinizi bekliyorum teşekkürler arkadaşlar.

2. Yücel YETİMOĞLU

Valla üstadm bu işin çok konuşanı azı uzu yok nasl ilglenirsen öyle verim alırsın , süt beyaz (albino ! kuşların erkegni bulmak biraz zor dişiyide konuşturmak maharet ) fiyat olarakta farkeder diger renkler ile

3. Meltem YILMAZ

ben beyaz yerli erkek aldım..gayet güzel bir kuş fiyatı 25 tl

4. Yücel YETİMOĞLU

Albino + erkek ,sağlıklı yani piyasa fiyatlarına göre söylüyorum çok iyi

5. Meltem YILMAZ

yok albino değil kırmızı gözlü değil yaniii.normal yerli beyaz

6. bay kuş

bay kuş Guest

ben de kesinlikle albino aramıyorum siyah gözlü istiyorum. siz nereden buldunuz yardımcı olursanız sevinirim.

7. Meltem YILMAZ

ben zonguldak ereğliden aldım ucuzlattık dediler normalde 40 tl miş

8. bay kuş

bay kuş Guest

teşekkürler. ben istanbul da arıyorum bulucaz bakalım :)

9. Meltem YILMAZ

beyaz muhabbet kuşu bulmak çokmu zor..ben rengini beğedim aldım özellikle aramadım yani

10. berke ünal

jumbo kırma erkek yavru al

11. bay kuş

bay kuş Guest

diğer renklere göre tabi ki nadir bulunuyorlar. bir de ben gidip petshoptan ya da eminönünden almak istemiyorum (daha önce oradan aldığım iki kuş öldü) üreticiden bulmaya çalışıyorum. sizinki düz beyaz mı yoksa kanatlarında hafif desen olan beyazlardan mı?

12. Meltem YILMAZ

13. bay kuş

bay kuş Guest

Sayfayı Paylaş