Karadeniz Pet

Hangi tür almalıyım?

Reynassa

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar.

Yeni bir muhabbet almayı düşünüyorumda ne tür almamı önerirsiniz? Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

VSP250s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pet Shop a git. Yavruların arasından hangisini daha çok sevdiysen ve sıkılmayacağına inandıysan onu al. Tür ticaret yapıyorsan önemli. Ama 1 tane alıyorsan, arkadaş olacaksa türün hiçbir kıymeti yok. Yani dostunu sen seç :)

Öylemi peki hocam eyvallah:)

benim hatayı yapma ama ben 1 dişi 1 erkek aldım sadece birbirleriyle ilgileniyorlar maalesef.
birde anladığım mümkün olduğu kadar yavru alırsan kendine kolay alıştırıyorsun, eğitimi kolay oluyor.

Yok çift olarak almıycam :)

Çok da küçük almayın.
Sonra buraya gelir yem yemiyor su içmiyor lutfen ölmesin diye konu açmak durumunda kalırsınız.
İstanbulda iseniz ev üretimi yapan bir arkadaşı önerebilirim.

Yeme düşmüş alıcam hocam sadece türünü öneri olarak istedim. Bilgiliyim o konuda.

Çok da küçük almayın.
Sonra buraya gelir yem yemiyor su içmiyor lutfen ölmesin diye konu açmak durumunda kalırsınız.
İstanbulda iseniz ev üretimi yapan bir arkadaşı önerebilirim.
var mı böyle satıcılar ?
yem yemeyecek kuşu satan da cani dir herhalde bile bile böyle bişey yapanların insanlığını sorgularım.

var mı böyle satıcılar ?
yem yemeyecek kuşu satan da cani dir herhalde bile bile böyle bişey yapanların insanlığını sorgularım.
Var elbette herkes her şeyi nakite çevirme derdinde.
3 gün daha anasının yanında tutsa kuşu sanki dünyanın sonu gelecek.

Çek ve yerli kuşlar konuşma ve oyun yeteneklerini enerjileriyle ön safhaya çıkartırlar tavsiye ederim. alacağınız kuşun en fazla 2 aylık olmasına özen gösterin erkek kuşlar konuşmaya daha yatkındır. Sağlıcakla

Jumbo ve jumbo kırığı besledim.İkisi de konuşkan,çok zeki idi.Ama arkadaşlara katılıorum,tek bakılcaksa erkek ve yavru olması yeterli.Dişi de olsa olur doğrusu da erkeğin konuşma ihtimali çok daha fazla.Ve lütfen petshoptan almayın.Bu oğlumu almadan önce petshoptan kuş almıştım,ishaldi ve kurtaramadım.Benim suçum olmamasına rağmen vicdan azabım geçmiş değil.Üreticiden alın kuşunuzu.Arada dağlar kadar fark oluo cidden de.

Peki hocam söylediklerinizi dikkate alacağım.

Geri