Karadeniz Pet

Hangi tür müzikler dinletmeli

benimkide icona pop i dont care (kadının ismini doğru yazıp yazmadığımı bilmiyorum) bunda ve zaz on ira da cosuyor :)

watch

Ben klasik müzik dinletiyorum. Kendim de yeni parçaları tanıyorum böylelikle. Klasik müzik dinlemesi en zor müzik türü, çünkü hiç söz yok. Sadece melodiyi aklınızda tutarak Mozart'a mı aitti, Çaykovski'ye mi hatırlamak zorundasınız. Zaman içinde dinlenen parçalar arttıkça hepsi birbiriyle karışıyor. Bir müziğin sözlerinin olmaması çok acı. Müziğe yazılan sözlerle operalar sergilenmiştir mutlaka, ama ben orjinalini tercih ediyorum. :)

Gereksiz ve saçma bir başlık olmuş

Klasik müzik ve metelika dinletin kültürlü olsunlar. Hatta arada bir sesli kitap çalın onlara :)
Şaka bir yana “ bir sen bir ben bir de bebek “ şarkısını çalın ki gaza gelsinler :D

Son düzenleme:
İngiliz var, Hollanda var, Çek var. Türk müziği dinletelim, hatta mehter marşları dinlesinler, pala bıyık da çıkarsa Türk Muhabbet Kuşu diye ırk oluştururuz

Bu cvplari yazan arkadaslarin aleyna tilki dinledigine kalibimi basarim.

Bence o kadar emin olma. Tamam, dinlememek mümkün değil, tv açıyorsun, arabada radyo açıyorsun, çocuğa youtube'da çizgifilm açıyorsun yine de karşına çıkıyor. Ancak dinlemek için özel bir çaba sarfetmeyip, istek de duymuyorum.

ya hiç bişey yapmasan Galatasaray maçı izliyorsun Batefimbi Gomis gol atıyor yine sen olsan bari çalıyor :D Kaçış yok
Maçta mı izlemeyelim kaardeşimmm :D

Geri