Karadeniz Pet

Hangi TV markası daha iyidir?

• Konbuyu başlatan Duranettin ERAYDIN
  • Başlangıç tarihi
D

Duranettin ERAYDIN

Guest
Tv almak istiyoruz ama başta hepsi sağlam ama mesela hangisi daha sorunsuzdur ilerleyen yıllar içinde.
Kullanan cevaplandırırsa,teşekkür ederim.Fiyat en fazla 2 bine kadar.
Aklımdakiler;
Sony,Samsung,(beko-arçelik).

kampanya yakalarsan phılıps derim.samsung alana kadar sunyy al.ikisininde içi aynı

lg kullanıyorum memnunum

Bana sorarsanız samsung.

samsungla philips arasındayım bakalım son durum ne gösterir teşekkürler

elektronik biraz şans işi beklemediğin markayı yıllarca kullanıp iyi bildiğin markayı iki gün sonra servise gönderebiliyorsun.samsung smart tvler teknoloji X fiyat olayını iyi ayarlamış,sony bravia kullanıyorum sorunsuz şimdilik ama panasoniclerde çok geliştirdi kendini bir tane de panasonic led tv almayı düşünüyorum kısacası bu üç marka benim tavsiye ettiklerim.hangi özelliği senin için önemli olduğuna göre değişir öneriler.

eğer mubişim de üstüne konduğunda rahat etsin dersen panasonic led tv al çok ince tasarımı var :)

Beklentim görüntü netliği,led smart tv. Birde çok da küçük ekran olmamalı.

samsungla philips arasındayım bakalım son durum ne gösterir teşekkürler

sony in 3 milyarlik tv si samsung un 2.650 civari aynı özelikler var... şuanda daha cok samsung ve lg tercih ediliyor fiyat bakimindan sony ve phılıps e göre biraz daha uygunlar ve aynı özeliklere sahipler...

lg de ses kalitesi ve özellik bakımından iyi diyorlar ama görüntü canlılığı bakımından da samsung led sağlamlık bakımından da philips diyen var.

tv alanlarin %90 i şimdi yanında ses sistemi de aliyolar zaten... 499 tl lik bir de ses sistemi alirsaniz daha iyi bir ses cıkar... teknosa da uygun ses sistemleri var