Karadeniz Pet

Hangi TV markası daha iyidir?

• Konbuyu başlatan Duranettin ERAYDIN
  • Başlangıç tarihi
lg de ses kalitesi ve özellik bakımından iyi diyorlar ama görüntü canlılığı bakımından da samsung led sağlamlık bakımından da philips diyen var.

Saydığın kriterlere bakarak bana göre 1. Lg 2. Philips 3. Sony 4. Samsung

Birde görüntü canlılığı demişsin, bir teknoloji markete gidip aynı özellikteki 4 markayı karşılaştır, Samsung 3 yada 4. olacaktır.

LG şuanda en iyi Led tv dir.3 boyut performansıda en iyisidir.Heee samsung alcam dersen 40" alırsın çünkü samsungun 42" 3d tv si yok.LG al pişman olmayacaksın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:32 -->-> Daha önceki mesaj 15:30 --

lg de ses kalitesi ve özellik bakımından iyi diyorlar ama görüntü canlılığı bakımından da samsung led sağlamlık bakımından da philips diyen var.

Philips sakın alma.Philips çinde üretiyor artık herşeyi.Görüntü canlılığı demişsin de onu diyenler samsungun 4 milyarlık modeline bakıp LG nin 1.5 milyarlık modeline bakmıştır.Maalesef bizim toplum böyle.Mesela bir arabaya 10 kişi sığmazsa o arabaya dandik derler

Samsung 40es8000 kullanıyoruz. Televizyonda yok yok gayette stabil. Öneririm

bence öncelikle iyice bir araştırın.. samsung ve lg nin yazdıgı özelliklerin çogu sallama oluyor:) ben 2 yıl önce toshıba 42sv serisinden aldım tv full led ve çok memnunum..size bir site önereceğim orda bu işin piri birkaç arkadaş var siteyi biraz gezerseniz fazlasıyla bilği sahibi olursunuz .. donanımhaber.com da albani üstadımın yazılarını takip ederseniz aradığınızı bulursunuz

(beko-arçelik) kesinle tavsiye etmiyorum eski tv leri gibi sağlam degil bizim arkadaş da vardi beko bozuldu sonra giti lg aldi

Paran Varsa Sırayla Sağlamlık Açısından Sharp - Sonny - Diğer Markalar.

Televizyon konusu büyük bir derya. Biraz bilgi edinip sonra teknoloji marketlerinde görüntüleri karşılaştırarak seçmeni tavsiye ederim. Belli başlı 4-5 marka var zaten, önemli olan hangi modeli seçeceğine karar vermek.

Kesinlikle Samsung SMART LED Ben Aldım Gerçekten Cam Gibi ..
NOT:pLAZMA OLMASIN VE UCUZA KAÇMAYIN Sonuçta hergün alınan birşey değil

samsung veya LG al derim 3d teknolojisi falan cok iyi onlarda. sony de iyi.

Samsung sorunsuz kullaniyorum ama lg goruntu hosuma gitmeye basladi....!!