Karadeniz Pet

hangi vitamin.aminosol mü yoksa quiko combex v mi?

bysmtnc

Paylaşımcı Üye
arkadaşlar.gözlemlediğim kadarıyla bu ikisi öneriliyor.sizce hangisini almalıyım.aminosol biraz daha ucuz zannedersem.2 çift kuşta kullanıcam.başka önerilere açığım.en uygun hangi sitelerden temin edebilirim.? teşekkürler şimdiden.

vitamin axisolda alsan farketmez kuş kumu gaga taşı eksik olmasın yemler taze olsn yeterli.

Yıllardır 5 liralık axisol kullanıyorum yumurtlayan kusumun tüm yumurtaları dolu oluyor. Sağlıklarıda yerlerinde vitamin olsa da oluyor olmasada oluyor yani

Son düzenleme:
arkadaşlar.gözlemlediğim kadarıyla bu ikisi öneriliyor.sizce hangisini almalıyım.aminosol biraz daha ucuz zannedersem.2 çift kuşta kullanıcam.başka önerilere açığım.en uygun hangi sitelerden temin edebilirim.? teşekkürler şimdiden.
Quiko Combex V öneririm. [MENTION=8132]Cenk TORCU[/MENTION] Quiko Combex V'yi sadece yumurta doluluğu için kullanmıyorlar. Daha başka faydaları da var. Tüy değişim ve gelişmede de faydası oluyor.

Son düzenleme:
Quiko Combex V öneririm. [MENTION=8132]Cenk TORCU[/MENTION] Quiko Combex V'yi sadece yumurta doluluğu için kullanmıyorlar. Daha başka faydaları da var.

Biliyorumda o kadar ayrıntıya girmeye gerek yok. Vitamini mama yaparak ta verebilirsin , aynı zamanda cok iyi birşey alacagım diye de düşünmeyin axisolda yeterli olur , kuş gaga taşı yıllardır kuş üretiyorum hani , doluluk için demedim sadece.

Vitamin tüy de hastalıkta sağlıkta kuşlar için gereksinim takviyesidir.. Nasıl bir insan için gerekliyse yanlız en önemlisi vitaminden önce o yukarıdaki yazdıklarımdır hani
illa vitamin almalıyım diye birşey yoktur kendi elindekinden de vitamin eksikligini giderebilirsin önemli olan kalsiyumdur gaga taşı kuş kumu bunlar şarttır.

Son düzenleme:
Quiko Combex V öneririm. [MENTION=8132]Cenk TORCU[/MENTION] Quiko Combex V'yi sadece yumurta doluluğu için kullanmıyorlar. Daha başka faydaları da var. Tüy değişim ve gelişmede de faydası oluyor.

ucuz olarak hangi siteden temin edebilirim?

ucuz olarak hangi siteden temin edebilirim?

petshop var mı hiç yakınınızda kendi petshopunuzdan daha ucuza gelir. İnternetten pek siparişle almanızı tavsiye etmem tarihi geçmiş ürünlerde olabilir. Anlamazsınız kimisi vitamin diye satıyor. Bildigin sıvıyı :)

petshop var mı hiç yakınınızda kendi petshopunuzdan daha ucuza gelir. İnternetten pek siparişle almanızı tavsiye etmem tarihi geçmiş ürünlerde olabilir. Anlamazsınız kimisi vitamin diye satıyor. Bildigin sıvıyı :)

petshop dolu ama çoğu vitamin yok.axisol deep felan var.ozellikle bu quiko ve aminosol vitaminlerin olduğunu sanmıyorum.

Biliyorumda o kadar ayrıntıya girmeye gerek yok. Vitamini mama yaparak ta verebilirsin , aynı zamanda cok iyi birşey alacagım diye de düşünmeyin axisolda yeterli olur , kuş gaga taşı yıllardır kuş üretiyorum hani , doluluk için demedim sadece.

Vitamin tüy de hastalıkta sağlıkta kuşlar için gereksinim takviyesidir.. Nasıl bir insan için gerekliyse yanlız en önemlisi vitaminden önce o yukarıdaki yazdıklarımdır hani
illa vitamin almalıyım diye birşey yoktur kendi elindekinden de vitamin eksikligini giderebilirsin önemli olan kalsiyumdur gaga taşı kuş kumu bunlar şarttır.
Olay vitamin vermekse o zaman doğalını öneririm. Arkadaş ikisinden birisini söyledi. Bende kullandığımı ve önerdiğimi belirttim. Böyle söylersen konu değişir. O zaman meyve ve yeşillik versin arkadaş. O daha sağlıklı :) Ben 8 takım kuşta kullandığımı ve aldığım faydayı söyledim. Sadece Quiko Combex-V değil tabii ki. Bir sürü etki var yarar sağlayan kuşlara. Onu da belirteyim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:06 -->-> Daha önceki mesaj 15:04 --

petshop dolu ama çoğu vitamin yok.axisol deep felan var.ozellikle bu quiko ve aminosol vitaminlerin olduğunu sanmıyorum.
Quiko'yu My Best Shop'tan sipariş verebilirsin. Ben daha önce aldım. Bildiğin Quiko Combex geldi. Sorun yaşamazsın yani. Zaten sana telefonda son kullanma tarihlerini de söylüyorlar.

Teşekkürler.quiko mybestpette stok yok gözüküyor. 30ml lik yeterli bana. aminosol nasildir.baska yorum yapmak isteyen var mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:29 -->-> Daha önceki mesaj 23:21 --

arkadaşlar quiko ve aminosol 30-50ml lik bulamadım dost petshop ve mybest petshopta stok yok.nereden bulabilirim? veya başka öneriniz var mı? vitalmax nasıldır.?

Geri