Karadeniz Pet

hangi yem? (anket)

Hangi yem?

• bonnie

Kullanılan: 8 25.0%
  • mavi boncuk

Kullanılan: 1 3.1%
  • champion

Kullanılan: 6 18.8%
  • diğer (hangisi?)

Kullanılan: 17 53.1%

• Kullanılan toplam oy
    32

Boncuk

Paylaşımcı Üye
3 yem arasında kaldım.bonnie mavi boncuk ve champion

Ben uzun zamandır Bravo302 yem kullanıyordum ama son zamanlarda çizgiyi biraz daha yükselttim ve VERSELE LAGA yem e geçtim.Tertemiz iri ve dolgun taneli..Hiç ziyan olmuyor yem ve kuşlar seçmeden hepsini yiyor..

Tek kuş besleyenler için Bonnie iyi ama o da çok tozlu gübürlü çıkıyor son zamanlarda..

mavi boncuk kullanıyorum.Türk malı diye tercih ettim.fakat bonnie ile aynı fabrikadan çıkıyormuş.bonnienin içinde renkli parçalar yok hiç çoktan belki onu alırım.ani yem değişimleri zararlı olurmu?

bu aynı yerden çıktığının kanıtı

PetShop_3027492.jpg

PetShop_3027493.jpg

Deli Nature yemleri 2 yıl üst üste Dünya'nın en iyi yemi seçildi.

Vitakraft yem hakkında ne düşünüyorsunuz ustalar ?

ben ilk vitakraft kullandım.hiç iyi değil bence.bir özelliği yok.içinde değişik değişik şeyler var ama benim kuş içinden darıları yiyordu sadece :D

deli nature küçük paketi yok galiba.ben 1 tane muhabbet kuşu besliyorum.

versele laga veya bonnie vermeye karar verdim.düşünazaum.teşekkürler cevaplarınız için.

Evet Duranettin Bey bu ürün ve gerçekten müthiş bir yem..

20 kg lık olanı var bir de 500 gr lık paketi.
ayrıca içeriğinde Budgies prestige Muhabbet kuşu için tam bir beslenme sağlayan seçilmiş ürünlerden oluşan, vitamin ve mineral içeren komple yemdir. Mamanın İçeriği; Darı, kuşyemi, yulaf, karabuğday,
nijer, kenevir, vitamin ve mineral tanecikleri yazıyor.Bu tanecikler boyalı ekmek yada onun gibi birşey değil değil mi?

içerisinde hiçbir kimyasal yada boyalı ekmek yok..