petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hangi yem???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Bulutinci tarafından 7 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Bulutinci

Bulutinci Guest

kuşlarıma bimden champion kuş yemi alıyodum.Şimdi satılmıyo bende petshopdan quik yem aldım.Sizce hangi yem iyi ve ucuz sizin kuşlarınız ne yiyor.Bonie kuş yemi galiba yağlandırıyomuş kuşu.Mavi boncuk almayı düşünüyorum o nasıl mesela.

2. Gokay Akgul

bende Champion kullanıyorum :) 3 çeşidini alıp karıştırdım çokta güzel . bulmaya çalış. 1 2 paket alıcaksan başka çeşit alabilrsin ama 5 6 veya üzerinde alıcaksan kargo ödeyip sitelerden champion getir derim ben sana.

3. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    Bonie kullanıyorum.

4. Ezel ALBAYRAK

witte molen kullanıyorum.

5. Gökhan YILDIZ

versele-la bulabilirsen onu al

6. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    ben 2-3 çeşit alıp karıştırıyorum.

7. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    karışık yem kullanıyorum...

8. EMRAH GÜNDAY

Vitakraft kullanıyorum. Zaten içeriğine bakıp yemi gördüğünüz anda diğerlerinden ne kadar farklı ve kaliteli olduğunu anlayabiliyorsunuz. Uzun zamandır stok sıkıntısı vardı şu ara yine stoklarda bir kaç paket kenara atmak lazım.

9. Numan Küçük

Evet vitacraft çok iyi auristralian ya da menu cesitleri var biraz tuzlu ama cok guzel.. bi kac aydir bulamadım simdi oripet nature kullanıyorum bu yemi de cok sevdi bnm kuşlar acik kanarya yemi alip karistiriyorum sonuna kadar yiyorlar.. mavi boncugu da tavsiye ederim bonnie ile icerigi ayni. Ayni firma uretiyor ayni yerde paketleniyorlar. Kiki Max bu yemde gayet iyi fakat biraz geri planda kaliyor...

Sayfayı Paylaş