petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hangi yemi kullanmalıyım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Hakan YILDIZ tarafından 5 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Hakan YILDIZ

Hangi marka yem 2-3 aylık muhabbet kuşu için idealdir ve dal darı fiyatları nedir ne kadara satılıyor?

2. Umutcan AĞLAR

Hocam bulabiliyorsanız bravo 302paket halinde alın

3. MuratODABAS

Ben 5 kg delinature aldım yem güzele benziyor ama kuşlarımda o kadar iştah görmedim

4. Hakan YILDIZ

Bravo 302 ve vitakraft bulamadım bonnie budgie buldum aldım 6 tl ye ve avisol vitamin aldım 6 tl ye.

5. Hakan YILDIZ

Hep aynı çeşit yem vermem doğru mu? Şuan darı ve bonnie budgie veriyorum. 1 ay olmak üzere alalı mubişimi ve şuana kadar 1 kgdan fazla yem yedi. Ayrıca 1 dal darıyı 24 saatte bitiriyor. Ayrıca o sürede normal yem yiyor. Bu kadar çok yem yemesi normal mi

Sayfayı Paylaş