Karadeniz Pet

hangi yemi önerirsiniz

B

bace

Guest
1 çift kuşum var arkadaşlar yem önerimiz nedir acaba hangi marka bonnie mi vitakarft mi(yazilisini unuttum :)) mavi boncuk mu nedir yardimmm .d

konu başlığınızı içeriğe uygun bir biçimde yazdım

Kuşunuza bir yem seçin. Devamlı o yemi koyun yani değiştirmeyin. Bir de haftada veya ayda bir ballı krakerler var onları alın takın. Sprey ( bit önleyici) ayda 3-4 kez sıkmanızı öneririm. Şu an tüy dökme mevsimi. Çok kaşınırlar. Yavaş yavaş serin su sıkabilirsiniz fısfıs ile rahatlarlar.

konu başlığınızı içeriğe uygun bir biçimde yazdım

Peki teşekkür ederim selen abla :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:25 -->-> Daha önceki mesaj 22:24 --

Kuşunuza bir yem seçin. Devamlı o yemi koyun yani değiştirmeyin. Bir de haftada veya ayda bir ballı krakerler var onları alın takın. Sprey ( bit önleyici) ayda 3-4 kez sıkmanızı öneririm. Şu an tüy dökme mevsimi. Çok kaşınırlar. Yavaş yavaş serin su sıkabilirsiniz fısfıs ile rahatlarlar.

Peki saolun

Bizimki vitakraftı severek yiyor önceden versele laga ve bonnie yiyordu ama sanki bana vitakraftı daha çok severek yiyor gibi geliyor.

Bonnie quik kullanabilirsin.

O kuşun kendisine bağlı. Kendilerine devamlı bir yem seçmek sağlığı açısından yararlı olur. Bence bonnie iyi.

versele laga-kiki max-vitakraft bnlardan şaşma.bonnie filan alma.firma el değiştirdi.içeriği açık yemlerden beter

Bende adını sanını bilmedigim 2 tane yem vardı biri renkli kuru ekmekli zamanında almıştım bitanede sade 2 sinide kattım kafese arada ondan yiyor ama en çok sade takılıyor bu ara onun içinede fındık fıstık atıyorum yağlansın biraz :)

Sizde 2 yemlige 2 farklı yem katın hangisini yerse onu verin...

Sen bonnie dene bak bir olmadı degiştirirsin.

Bonnie'ye kuşum bayılıyor. Diğer yemleri koyunca zar zor yiyor alışmış ya kereta :D

Sen bonnie dene bak bir olmadı degiştirirsin.

burak kardeşim.bende senelerce bonnie kulladım.ama 1 yıl önceine kadar firma değişti.sende karşılaştır eskisiyle alakası yok.eskiden tek bir tane boyalı ekmek göremezdin.şimdi ekmek dolu.size tavsiyem versele laga aynı para.kuşlarınız bayılcak

Geri