petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hangilerini eş yapmalıyım ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Ufuk ALTUN tarafından 28 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Ufuk ALTUN

http://www.youtube.com/watch?v=2bpHWXl1oSM
    videoda gözüküyo olan biten mavisi yerli yavru kuş olan sırtı yeşil olanda çek dişi diğeride haliyle erkek oluyo :)
    arkadaşlar ben 2 tane kuş aldım çek cinsi eş yapmaya çalıştım olmadı ondan sonra benim diğer çiftimin yavrusu dişi yaklaşık 6 aylık oldu erkek çekle eş yapmaya çalıştım yavru dişi olan kızıştı hemde bayağı bi kızıştı ama bir türlü çiftleşmediler
    bende aldığım dişiyide bunların yanına koysam erkek istyediğni seçse olur mu ki ? :)

#1 Ufuk ALTUN, 28 Mayıs 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 28 Mayıs 2014
  2. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Kendi Şeçsin Bencede Irkları Aynı İse Sal Kafese Kendileri Şeçsin En İyisi

3. Ufuk ALTUN

ırkları aynı değil işte yavru olan yerli

4. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    6 Aylıkken İş Göreceğini Sanmiyorum Az Daha Büyümeli :D

5. Ufuk ALTUN

ırkları aynı değil işte yavru olan yerli bide dişiler yan yana koyduğum andan itibaren kavga ediyorlar zarar verirler mi birbirlerine erkekte hiç oralı olmuyor ? :)

6. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Daha Erkekliğe Adım Atamadı Demek Korkuyor :D Diğerleri Çok Büyükmü?

7. Ufuk ALTUN

erkek yerli dişiden büyük tabiki çek dişiylede aynılar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:41 -->-> Daha önceki mesaj 20:39 --

erkek yerli dişiden büyük tabiki çek dişiylede aynılar

8. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Dene bence Ama 6 Aylık Küçük İş Yapmaz Şimdlik Az Daha Beklet YadaD işi İle Aynı Kafese Koy Gitsin

9. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    Onemli olan irk degil yavrular buyuk ihtimal cek kirigi olacsk. Yeni aldigin
    Disiyi erkekle ayni. Kafeste 2 hafta beklet kavga. Olmazsa es tutarlar bu arada kucuk disiyi sesini ve.kendisini gormemeli erkek. Simdiden hayirli yavrular )

10. Ufuk ALTUN

yerli dişi kalsın çeklerimi aynı kafese koyim ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:49 -->-> Daha önceki mesaj 20:42 --

2 hafta değil bir ay kaldılar ama birbirlerine hiç ilgileri yoktu o yüzden başka eş yapma ya çalıştımya

11. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    Evet mumkunse gormesin yada o eski disiye ayni yasda erkek alirsaniz oda unutur zamanla ama asla kafesten cikarmayin.

12. Ufuk ALTUN

eş yapmaya çalıştığım kuşlarım - YouTube
    videoda gözüküyo olan biten :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:51 -->-> Daha önceki mesaj 21:52 --

?????????????????

Sayfayı Paylaş