petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hangisi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ömer Karaoğlan tarafından 16 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Ömer Karaoğlan

Ömer Karaoğlan New Member

Beğenileri:
    0
    Sizce bu resimdekilerden hangisini yapmalıyım kararsız kaldım 2 sinden birini yapacam [​IMG]

2. Yücel YETİMOĞLU

2.si diyorum da bu ne için kullanılack hocam tam olarak

3. Ömer Karaoğlan

Beğenileri:
    0
    Kuşlarımı buraya koyacam hocam anlasanları alıp kafese koyucam olmadı icine yuvalıkları koyar salma üretime gecerim

4. Yücel YETİMOĞLU

1 çift için biraz büyük gbi diyecektm hocamda :) 1.cisi çok baştan sagma duruyor 2.kafes daha iyi yani seçenek bu 2si ise eger

5. Ömer Karaoğlan

Beğenileri:
    0
    Bencede öyle hocam evde 5 kuşum var bunlar hazır olana kadar 10.20 kuş yaparım yeterlimi sence ?

6. Yücel YETİMOĞLU

nasip :) salma için gayet idealler ama üretimde en saglıklısı çıft çift ayırmak

7. Ömer Karaoğlan

Beğenileri:
    0
    Öylede kafestete dura dura hayvanlar yağlanıo verimi azalıo hem kafesi temizlerken bütün kafesleri halladecn en iyisi salma bence

8. ozgur

ozgur Guest

merhaba 2.ci foto güzel gözüküyor. salma üretime geçme detaylı takip yapamazsın ve salmanda ölümlerle sonuçlanan kavgalar olabilir.benim tavsiyem salmadan çiftlerini çift haneli kafeslere ayır.kuşlar birbirini görmesin daha iyi olucaktır emin olun ben öle yapıyorum.....

9. Ömer Karaoğlan

Beğenileri:
    0
    Anlalaşanları kafese koyacam 2.ciyi yapacam sanırım bu boyutlarda dolabım var onu biraz daha genişletirim bu biraz kücük gibi

Sayfayı Paylaş