petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hangisinden vazgeçeceğim bakarmısınız

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tunç ÇAĞATAY tarafından 9 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Tunç ÇAĞATAY

Arkadaşlar 6 aydır dişi bende erkek ise 7 aydır dişinin burnu kahverengi oldu kızıştı dedi burdan arkadaşlarım lakin dişi erkeği yanına sokmuyor gagalıyor erkek tünekde dururken tellerden gagalıyor yanına gelince gagalıyor erkek çok uysal bize alışkın dişi ise biraz sert hangisini değiştirsem

Yeni aldım yavruluk nijer tohumu mürekkep balığı kemiği faydaları olurmu bide kuşlar 6 aydır birlikteler ama yinede dişi sürekli gagalıyor zarar verecek şekilde değil ama

Ayırsam ikisini bi 5 10 gün görmeseler faydası olurmu acaba

2. Tunç ÇAĞATAY

Düşüncesi olan yokmu

3. ismail kaan

eş olmamıştır büyük ihtimal siz bildiğiniz bi üretici varsa istediğiniz herhangi biri olur ama benim size tavsiyem erkeği değiştirin götürün üreticiye anlaştığı kuşu alın :)

4. Tunç ÇAĞATAY

Dişi çok saldırgan sürekli gagalıyor

5. Mert Can YALÇIN

Mert Can YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    üst mesajda denilmiş, eş tutmamış büyük ihtimal erkek kuşu siz seçtiniz galiba, dişi kuşu götürün erkek kuşların arasına bırakın elbet seçecektir o onun beğendiği kuşu alın.

6. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    İnsana alışmış kuşların eş tutmaları zorlaşıyor.Tavsiyem bu çift bende olsa erkeğin yerine erkek alır evcilleşmiş erkeğe başka bir dişi alır denerdim,veya aynı tas aynı hamam evcil kuşla ilgilenirdim.

7. Tunç ÇAĞATAY

Öyle yapıyım bi tanede erkek kuşum için kafes alıyım artık onu ayırıyım

8. Tunç ÇAĞATAY

Dişiyi goturup 4-5 erkeğın bulundugu kafese koysam kendisi seçse onu alsam uygun olurmu arkadaşlar yoksa kızışmış erkek alıyım getiriyimmi direk

9. Hakan GÖLGE

benim kızışmış erkek vardı yanına kendim seçip kızışmış dişi aldım onun yaşlarına uygun eş oldular çiftleşiyorlar

10. Tunç ÇAĞATAY

Bendede var kızışmış dişi ama kendine yaklaştırmıyor gagalıyor

Sayfayı Paylaş