Karadeniz Pet

Hangisinden vazgeçeceğim bakarmısınız

• Konbuyu başlatan Tunç ÇAĞATAY
  • Başlangıç tarihi
T

Tunç ÇAĞATAY

Guest
Arkadaşlar 6 aydır dişi bende erkek ise 7 aydır dişinin burnu kahverengi oldu kızıştı dedi burdan arkadaşlarım lakin dişi erkeği yanına sokmuyor gagalıyor erkek tünekde dururken tellerden gagalıyor yanına gelince gagalıyor erkek çok uysal bize alışkın dişi ise biraz sert hangisini değiştirsem

Yeni aldım yavruluk nijer tohumu mürekkep balığı kemiği faydaları olurmu bide kuşlar 6 aydır birlikteler ama yinede dişi sürekli gagalıyor zarar verecek şekilde değil ama

Ayırsam ikisini bi 5 10 gün görmeseler faydası olurmu acaba

eş olmamıştır büyük ihtimal siz bildiğiniz bi üretici varsa istediğiniz herhangi biri olur ama benim size tavsiyem erkeği değiştirin götürün üreticiye anlaştığı kuşu alın :)

İnsana alışmış kuşların eş tutmaları zorlaşıyor.Tavsiyem bu çift bende olsa erkeğin yerine erkek alır evcilleşmiş erkeğe başka bir dişi alır denerdim,veya aynı tas aynı hamam evcil kuşla ilgilenirdim.

Öyle yapıyım bi tanede erkek kuşum için kafes alıyım artık onu ayırıyım

Dişiyi goturup 4-5 erkeğın bulundugu kafese koysam kendisi seçse onu alsam uygun olurmu arkadaşlar yoksa kızışmış erkek alıyım getiriyimmi direk

benim kızışmış erkek vardı yanına kendim seçip kızışmış dişi aldım onun yaşlarına uygun eş oldular çiftleşiyorlar

Bendede var kızışmış dişi ama kendine yaklaştırmıyor gagalıyor

Geri