petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hapşırma Problemi_? Bilgili olanlar lütfen içeri

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve 445emre445 tarafından 3 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. 445emre445

445emre445 New Member

Beğenileri:
    0
    1.5 Aydır bende olan muhabbet kuşum gündüzleri hapşırıyordu geceleri hapşırma tıksırma yok alıştım artık çok sağlıklı acayip zıpır yerinde durmuyor yem su içip yiyor sıkıntı yok yerini değiştirdim ama yinede hapşırıyor yarım saatte 1 bazen 10-15 dk da bir tıksırıyor yeni yavru aldım oda tıksırmaya başladı buda geceleri tıksırmıyor burunlarında ne sümük nede su var sadece kuru kuruyo tıksırıyorlar hareketleri normal yeme içme normal ben anlıyamadım nasıl bir yol izlemem lazım ikisi farklı kafeslerde farklı odalarda ama sorun aynı yaz ayından ve sıcaktanmı böyle acaba? sularına vitamin de katıyorum bu arada

2. limon limon

limon limon New Member

Beğenileri:
    0
    Bahsettiginiz ayni sorun benim kusumdada var sabahlari sizin kusunuzda asiri mi hapsiriyor cunku ben giderek arttigini farkediyorum umarim yardimci olabilecek bir cevap gelir

3. 445emre445

445emre445 New Member

Beğenileri:
    0
    10-15 dk da bir hapşırıyorlar valla bilemedim kafesi temizledim yıkadım kuşları temizledim odayı değiştirdimn yine düzelmedi ama hastalık belirtisi hiç yok çok canlılar

4. yigit72

yigit72 Member

Beğenileri:
    0
    Selamlar aynısı benim kuş tada vardi hapsirirken ensemde yuzumde islaklik hissediyordum bir arkadas kafesi dezenfekte et dedi (ne alaka dedim ben ) sicak soyla güzelce yikadim ilac filan almadım 10 gündür hapsirma filan kalmadı duzeldi benimki

5. limon limon

limon limon New Member

Beğenileri:
    0
    eger bastaki gibi kalsaydi hapsirmasi bende endiselenmicektim fakat ozellikle bu sabah hapsirmaktan yoruldu diyelibilrin ard arda bir iki dakika araliksiz hapsirdi olmazsa kafesini degistiricem ben direk zaten su an kucuk bir kafeste

Sayfayı Paylaş