petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hapşırma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve onur tarafından 10 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. onur

onur Guest

Arkadaşlar kuşum hapşırıyor sanki. Yüzüne karşı bakarken hapşırıyor gibi yaıyo azından tükürüğü yüzüme geliyo hada. Genel hali normal gibi ama hastamı acaba

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Bulunduğu oda ısıtılıyor mu?
    Cereyanda kalıp üşütmüş olabilir mi? Tüylerini kabartıp duruyor mu?

Vitamin verip oda sıcaklığında tutarsan birşey kalmaz normalde.

3. speedy_one

speedy_one Member

Beğenileri:
    0
    Kuşunuz evcil bir kuşsa yakın nefes temasında burunları gıdıklandığından mıdır nedir bilmem sulu hapşırabiliyorlar.

4. onur

onur Guest

Ben tshirtle oturabilceğim kadar ısıtıyorum odayı daha fazla mı ısıtmalıyım acaba. Yeni aldığım için pek bi bilgim yok kuşda küçük. Tüylerini arada sırada bazen kabartıyor. Vitaminli su veriyordum iki günde bir oranını mı artırsam

Kafesinde de hapşıryor ama zaman zaman

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  6. Yusuf ŞANLI

Oda sicakligi iyi olabilir ama cereyan alan bir yerdeyse kus cok hassas olduklari icin hemen hastalanabiliyorlar

7. onur

onur Guest

Çok teşekkürler gerçekden telaşlandım bende ilk defa beslediğim için. Yinede sıcaklığı biraz daha arttırdım ben de bi iki gün böle geçsin bakalım.

Ceryana da çok dikkat ettim ama aklımada gelmedi hiç şimdi ceryanda kaldımı diye

Sayfayı Paylaş