Karadeniz Pet

Hapsırma

Bulent karaata

Yeni Üye
Kusum 2 haftadır hapsırıyo gecmıs gunlerde az oldugu ıcın pek onemsemedım ama suan cok hapsırıyo ne onerırsınız

Yıkadınmı Belki Burnu Tıkanıyordur :)

Yıkadınmı Belki Burnu Tıkanıyordur :)

2hafta boyunca burnu tıkanırmı odanın ısısını baya artdırdım suan belkı ıyı gelır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:38 -->-> Daha önceki mesaj 13:20 --

Yokmu yardım edecek kımse

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:25 -->-> Daha önceki mesaj 14:38 --

Yemın edıyorum ayıp valla ayıp okadar mod aktıf bırı ılgılenmıyo nebıcım sıte bura madem bu ısı bılmeyenlere yardım etmıceksınız neden acıyosunuz bu sıteyı resmen dalga gecıyosunuz sadece ısınıze gelenı cevaplıyosunuz

Önemli Birşey Yoktur Merak Etme Burun Delikleri Açıksa Görünürrde Sorun Olmaz Bence

Yok ustam acık delıklerı sen cevrımdısıydın ama acık mod olan arkadaslar neden hıc ılgılenmedı merak edıyorum sen cevrım ıcı olunca yazıyon sagol

Belki Yorum Yapmamişlardır Bİlerek Anlamamiş Olabilirler Çoğu İçeriklere Bakıyor Bilgileri Olmaya Bilir Normal Birşey Bu Sonuçta Her Okuyan Yorum Yapacak Diye Birşey Yok Belkide Yazıklarını Gören Yazası Varsada Yazmıyordur

Hapşuruyor konu.
Dışkı konu.

Hepsine genel tek bir konu açsan cevaplardırılır.

Toz kaçmıştır kuşuna.Ortamdaki havaya,neme ve temizliğe dikkat et düzelir.

Son düzenleme:
Belki Yorum Yapmamişlardır Bİlerek Anlamamiş Olabilirler Çoğu İçeriklere Bakıyor Bilgileri Olmaya Bilir Normal Birşey Bu Sonuçta Her Okuyan Yorum Yapacak Diye Birşey Yok Belkide Yazıklarını Gören Yazası Varsada Yazmıyordur

Yazmasa yazmasın usta napım ya o anlık bılgı lazımsa o an ılgılenılse ıyı olacaksa kus oldukten sonra yazsa ne yazmasa ne

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:19 -->-> Daha önceki mesaj 21:17 --

Hapşuruyor konu.
Dışkı konu.

Hepsine genel tek bir konu açsan cevaplardırılır.

Toz kaçmıştır kuşuna.Ortamdaki havaya,neme ve temizliğe dikkat et düzelir.

Demekkı aynı anda olmamıs ondan olabılırmı bıraz dusun

Yazmasa yazmasın usta napım ya o anlık bılgı lazımsa o an ılgılenılse ıyı olacaksa kus oldukten sonra yazsa ne yazmasa ne

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:19 -->-> Daha önceki mesaj 21:17 --

Demekkı aynı anda olmamıs ondan olabılırmı bıraz dusun

Düzgün bakarsan ölmez korkma.Temiz tut,ceyrandan koru,günlük taze su ver,yemine,kumuna dikkat et hiçbir şey olmaz.

Hapşırmaya çok takma.Toz kaçmıştır yada bişey kaçmıştır.Birkaç güne düzelir.Önemli bir konu değil.

Kuşun hareketli olsun ona dikkat et.

Kafama sundan dolayı taktım 1.5haftadır az hapsırıyo dıye onemsemıyodum fakat dun cok asırı hapsırdı ondan yazdım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:35 -->-> Daha önceki mesaj 21:34 --

Tuye gırdıgınden berı hareketı kesıldı 1 aydır

Kafama sundan dolayı taktım 1.5haftadır az hapsırıyo dıye onemsemıyodum fakat dun cok asırı hapsırdı ondan yazdım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:35 -->-> Daha önceki mesaj 21:34 --

Tuye gırdıgınden berı hareketı kesıldı 1 aydır

Tüyde normal.Yarın odanızın ısısı normalse elma sirkeli suyla banyo yaptırabilirsiniz.Alışık değilse banyoya fısfıs yapabilirsiniz.Çok fazla olmamak şartıyla.

Tüyde iken iç yulaf veriniz.
B vitamini takviyesi de yaparsanız tüyü daha rahat atlatır.

Tamam sagol bıde bazen hızlıca kafasını ıcıne cekıp cıkartıya 4. 5 defa sankı kursagından bısı yıyo neden

yediği yemleri sindiremediği için yapıyo olabilir. midesi ağzına geliyo demek ki. günlük idman yaptırın yem dışında besleyici şeylerde yedirin ortam ısısıda düşük olmasın sıcağı ve nemi seviyolar. kış günü de yıkanmasın yaz aylarında yıkanır

Geri