petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hapsırma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve melek ar tarafından 30 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. melek ar

melek ar Guest

m kusum 6 aydır hapsırıyor ne acıcam bilmiyorum devamlı hpsırıyor

veterinere götürdüm ama anlamadı bir sey

bir de ishal nasıl anlasılır

2. Leydi kuş

kuş sürekli kafasını sırtına dayayarak uyuduğu zaman , ötmediği zaman ve dışkısı cıvık geldiği zamn problem var demektir .

3. Yunus Emre OĞUZ

kuşlar saten hep öyle uyurlar öyle deme yanlış anlar kuş devamlı uyuyorsa de.
    ishali emin ol dememize gerek yok anlarsın dışkıdan hapsırma konusunda burun deliklerine birşey kacmış olabilir bulunduğu ortam tozlu olabilir

ülkemizdeki veterinerlerin kuşlar hakkında pek bilgileri yok malesef genelde inek kedi köpek tavuk vb. bilgi alanları

kuş 6 ayda devamlımı hapşırıyor yoksa arada flanmı arada hapşırıyorsa sorun yoktur

4. melek ar

melek ar Guest

devamlı hapsırıyor

5. Yılmaz Ç.

Burun delikleri kapalı mı ? Kontrol ettiniz mi ?

6. melek ar

melek ar Guest

burun delikleri açık

7. Rossi

Rossi Guest

Yetişkin alıştırma

Yeni alınmış eşi olan dişi muhabbet kuşu alışırmı benimki 2 3 hafta oldu benden çok korkuyor sırf eşiyle arası iyi poposunda dışkı kalıodu o yuzden elime almak zoruda kalıyordum ama 1 haftadır dokunmuyorum kendisi temizliyor benden ne zaman korkmamaya başlar

8. Yunus Emre OĞUZ

eşi olan muhabbet kuşu insana zor alışır alöışsada elinizde pek durmaz eşinin yanında vakit gecirir

Sayfayı Paylaş