Karadeniz Pet

hapsırma

• Konbuyu başlatan melek ar
  • Başlangıç tarihi
M

melek ar

Guest
m kusum 6 aydır hapsırıyor ne acıcam bilmiyorum devamlı hpsırıyor

veterinere götürdüm ama anlamadı bir sey

bir de ishal nasıl anlasılır

kuş sürekli kafasını sırtına dayayarak uyuduğu zaman , ötmediği zaman ve dışkısı cıvık geldiği zamn problem var demektir .

kuş sürekli kafasını sırtına dayayarak uyuduğu zaman .
kuşlar saten hep öyle uyurlar öyle deme yanlış anlar kuş devamlı uyuyorsa de.
ishali emin ol dememize gerek yok anlarsın dışkıdan hapsırma konusunda burun deliklerine birşey kacmış olabilir bulunduğu ortam tozlu olabilir

ülkemizdeki veterinerlerin kuşlar hakkında pek bilgileri yok malesef genelde inek kedi köpek tavuk vb. bilgi alanları

kuş 6 ayda devamlımı hapşırıyor yoksa arada flanmı arada hapşırıyorsa sorun yoktur

Yetişkin alıştırma

Yeni alınmış eşi olan dişi muhabbet kuşu alışırmı benimki 2 3 hafta oldu benden çok korkuyor sırf eşiyle arası iyi poposunda dışkı kalıodu o yuzden elime almak zoruda kalıyordum ama 1 haftadır dokunmuyorum kendisi temizliyor benden ne zaman korkmamaya başlar

Yeni alınmış eşi olan dişi muhabbet kuşu alışırmı benimki 2 3 hafta oldu benden çok korkuyor sırf eşiyle arası iyi poposunda dışkı kalıodu o yuzden elime almak zoruda kalıyordum ama 1 haftadır dokunmuyorum kendisi temizliyor benden ne zaman korkmamaya başlar

eşi olan muhabbet kuşu insana zor alışır alöışsada elinizde pek durmaz eşinin yanında vakit gecirir

Geri