Karadeniz Pet

hapşu hapşu..

serkan burcu

Meraklı Üye
http://i.hizliresim.com/1jdgqB.jpg Arkadaslar kusum bugun yaklasik 1 er dakika arayla hapsuruyo ve tüneginde gaga cevresini kasiyo. Sürekli vitamin takviyesi yapiyorum cereyandada kalmiyo hic. Ne yapabilirim. Ayrica kuyrugu hep bu sekilde asagida sizin resimlerinize bakiyorum böyle degil.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:37 -->-> Daha önceki mesaj 08:33 --

+++++++++++++

Son düzenleme:
Kuyruk meselesini bilmem ama benimki de ilk aldığım günden beri hep hapşuruyor. Çok tüylü olduğu için ve burun delikleri çok tıkandığı için burnunu kaşıyıp 2-3 defa peş peşe hapşuruyor. Ben bazen temizliyorum ya da kendisi temizliyor. Canavar gibi. Hareketlerinde filan bi problem yoksa normal olabilir. Ama kuyruk meselesini bilmiyorum tabi.

Kuyruk meselesini bilmem ama benimki de ilk aldığım günden beri hep hapşuruyor. Çok tüylü olduğu için ve burun delikleri çok tıkandığı için burnunu kaşıyıp 2-3 defa peş peşe hapşuruyor. Ben bazen temizliyorum ya da kendisi temizliyor. Canavar gibi. Hareketlerinde filan bi problem yoksa normal olabilir. Ama kuyruk meselesini bilmiyorum tabi.

Hareketlerinde falan bi problem yok sadece tirnaklarini cok kemiriyo.

benim kuşumda iki defa üst üste hapşırıyor cok yaşa diyorum bir sorun yok . gagasını sürtüp rahatlıyor sonraa :D

Geri