petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hapşu hapşu..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve serkan burcu tarafından 3 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. serkan burcu

Beğenileri:
    0
    http://i.hizliresim.com/1jdgqB.jpg Arkadaslar kusum bugun yaklasik 1 er dakika arayla hapsuruyo ve tüneginde gaga cevresini kasiyo. Sürekli vitamin takviyesi yapiyorum cereyandada kalmiyo hic. Ne yapabilirim. Ayrica kuyrugu hep bu sekilde asagida sizin resimlerinize bakiyorum böyle degil.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:37 -->-> Daha önceki mesaj 08:33 --

+++++++++++++

#1 serkan burcu, 3 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 3 Ağustos 2014
  2. daygrameon

daygrameon Member

Beğenileri:
    0
    Kuyruk meselesini bilmem ama benimki de ilk aldığım günden beri hep hapşuruyor. Çok tüylü olduğu için ve burun delikleri çok tıkandığı için burnunu kaşıyıp 2-3 defa peş peşe hapşuruyor. Ben bazen temizliyorum ya da kendisi temizliyor. Canavar gibi. Hareketlerinde filan bi problem yoksa normal olabilir. Ama kuyruk meselesini bilmiyorum tabi.

3. serkan burcu

Beğenileri:
    0
    Hareketlerinde falan bi problem yok sadece tirnaklarini cok kemiriyo.

4. daygrameon

daygrameon Member

Beğenileri:
    0
    Benimki de öyle yapıyor. Çok tecrübeli değilim ama bi sorun yoktur hareketleri normalse.

5. Umut Türkpençesi

benim kuşumda iki defa üst üste hapşırıyor cok yaşa diyorum bir sorun yok . gagasını sürtüp rahatlıyor sonraa :D

Sayfayı Paylaş