Karadeniz Pet

Harrison bird markası

• Konbuyu başlatan engindokur
  • Başlangıç tarihi
E

engindokur

Guest
Arkadaşlar bu harrison bird muhabbet kuşu yemi türkiyede satılıyormu bileniniz varmı.Çünkü en doğal yem oymuş.Amazon.com da var ama oradanda alınmaz.

Yurtdışından sipariş ile ebay,amazon gibi sitelerden elektronik cihaz hariç(telefon,tablet,tv vs) toplam fiyat tutarı 75 dolar dan aşağısındaki malzemeler sorunsuz gümrükten geçiyor diye duymuştum. Bilen biri varsa açıklarsa iyi olur diye düşünüyorum.

Arkadaşlar bu harrison bird muhabbet kuşu yemi türkiyede satılıyormu bileniniz varmı.Çünkü en doğal yem oymuş.Amazon.com da var ama oradanda alınmaz.
Yurtdışından sipariş ile ebay,amazon gibi sitelerden elektronik cihaz hariç(telefon,tablet,tv vs) toplam fiyat tutarı 75 dolar dan aşağısındaki malzemeler sorunsuz gümrükten geçiyor diye duymuştum. Bilen biri varsa açıklarsa iyi olur diye düşünüyorum.

Selamlar
Monk papağanım için harrison bird food kullanıyorum. Çok ama çok kaliteli bir pelet yemdir. Türkiye'de bulunmuyor. Amazon ve yurtdışından ülkemize girmeside yok. Ben sipariş verdim fakat gümrükde kaldı.
Ben yasal yollarla Türkiye'ye getireceğim ileriki zamanlarda. Elimde küçük bir stoğum var. Sizin istediğiniz ürün nedir?

Maşallah, 2014'den kalan konuyu hortlatmışız :) Konu devam edecek ise yeni bir konu açsak daha faydalı olur

Geri