petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Harun Durmuş Ağabeyimi Ziyaret

Konusu 'Üretici Ziyaretleri' forumundadır ve Tevfik AKTUNÇ tarafından 21 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Forumda gerçek anlamda çok sevdiğim ağabeylerimden bitanesidir [MENTION=1090]Harun DURMUŞ[/MENTION] sağ olsun üretimhanesinde beni ağırladı, konuk etti çok teşekkür ediyorum tekrardan. Bende bir tane jumbo alayım dedim :) Bu arada benim elim yüzüm şiş 3 gündür hasta yatıyorum ve halen düzelemedim :) Jumbo (Show) - İngiliz Muhabbet Kuşlarının tek bayisi bence Harun ağabeydir Kayseri'de ;)

2. Yusuf Akyüz
    Gizli

[MENTION=893]Tevfik AKTUNÇ[/MENTION] geçmiş olsun.

3. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Sağ olun hocam çok teşekkür ederim, umarım geçer.

4. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Kardeşim öncelikle geçmiş olsun Allah acil şifalar versin. Sitemiz üyelerinin birbirlerine ziyaretlerde bulunması gerçekten çok güzel. Allah muhabbetinizi de dostluğunuzu da daim etsin inşAllah.

5. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

EyvAllah sağ olasın biladerim, biliyorsun bizim kapımız açıktır insan evladı olana :) Harun ağabeyimizde bizi iyi bilmese kapısını açmazdı. Aynen gelip gitmek çok güzel oluyor, heleki Harun ağabeyin kuşlara bakıp bir de ağabeyimin bilgi vermesi daha da güzel oluyor :) 15-16 yıldır Muhabbet Kuşu sektöründe bir isim, derin bilgilere sahiptir.

6. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Harun abimizi ve kuşlarını bu camiada bilmeyen yoktur zaten. Kaliteli kuşlara ve güzel bir kişiliğe sahip abimiz kendisi.

7. Harun DURMUŞ

Beğenileri:
    0
    Tevfikciğim Güzel düşüncelerin için çok Teşekkür ederim. Eyvallah kardeşim çok sağol

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:54 -->-> Daha önceki mesaj 23:53 --

Çok Teşekkürler Muhammedim Sağolasın Kardeşim.

Sayfayı Paylaş