petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

haşlanmış patates

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Şerafettin SARI tarafından 21 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Şerafettin SARI

merhaba arkadaşlar merak ettiğim bir konu var isal olan kuşlara haşlanmış patates verildiğini biliyorum peki sağlıklı (isal olmayan) kuşlarada arada bir verilebilirmi herhangi bir sakıncası olurmu birde alışkın olmadıkları için yemeyeceklerini düşünerek mamalarına karıştırarak verilirse bir sorun olurmu? şimdiden teşekkürler

2. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Tuzsuz olsun, mamaya karıştırırsan 8 saatten fazla kalmasın birde çok sık vermezsen problem olmaz.

3. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    ama yani ishal olmadıkları sürece pek vermesende olur yani olmazsa olmaz değil sonuçta :)

4. Şerafettin SARI

daha önce hiç kuşlara patates vermedim haftada bir koruma amaçlı vermeyi düşünüyorun kuşların kızışmaları için yumurtalı ve havuçlu mama verıyorum buda kuşların dışkılarının daha sıvı olmasına neden oluyor patatesin faydaları ve zararları nelerdir ?

5. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    :) Faydaları ve zararlarını ayrıntısıyla bilmiyorum. Tek bildiğim faydası ishalde kullanılması ve kuşların yiyebiliyor olması. Tabiki aşırı yedirmekte zararlı olacaktır.

6. Şerafettin SARI

her şeyin fazlası zarardır az ve yerinde kullanmak gerekli yanıtlarınız için teşekkürler.

7. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar kuslarınızı illa farklı seylerle beslemenıze gerek yok kuş bu adı üstünde çeşitli tohumlarlada kondisyona sokabilirsiniz ishale bire bir çözümde kusunuza yulaf yedirmektir.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu patates

,
  2. kuşlara haşlanmış patates

,
  3. muhabbet kuşu patates maması

,
  4. haslanmis patates muhabbet kuslarina nasil verilir,
  5. kuşlarda patetesin onemi,
  6. muhabbet kuşu haşlanmış patates kürü