Karadeniz Pet

Hasta Erkek Kuşum

Göktug

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar benim erkek kuş tüylerini kabartmış öyle kafesin tabanında duruyor yada yuvalığın içinde yatıyor 3 gündür ilaç veriyorum ishal falan değil soğuktan olmamıştır 7 24 ufo çalışıyor içerde ama çok zayıflamış kemikleri fazla belli değil ama zayıflamış belli oluyor yani sizce bunun hastalığı ney olabilir popoda kaka yapışmasıda yok hırlama nefes darığı falanda yok

Gecmis olsun. Foto koysaniz ustalar daha iyi yardimci olabilir sanirim. Kabarma ve surekli uyku hali pek cok hastaligin belirtisi bildigim kadariyla. Tuye girmis olmasin?

Kuş da kuruma hastalığı olabilir,birader elinize aldığınızda karın Zayıf ortada kemik belli oluyor mu?

Gecmis olsun. Foto koysaniz ustalar daha iyi yardimci olabilir sanirim. Kabarma ve surekli uyku hali pek cok hastaligin belirtisi bildigim kadariyla. Tuye girmis olmasin?
Tüyde Değiller Bende Tahminim Öle idi ama Hiç tüy yok kafeste Kendinde yeni çıkan tüy yok Benim anlamadığım ishal değil üşütme olsa olamaz diyorum bakalım foto koyamıyorum şuan kusura bakmayın arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:42 -->-> Daha önceki mesaj 14:40 --

Kuş da kuruma hastalığı olabilir,birader elinize aldığınızda karın Zayıf ortada kemik belli oluyor mu?
evet belli oluyor eğer kuruma başladı ise ne yapmam gerekir arkadaşlar

Kardeş bu kuruma hastalığı çok ciddi bir hastalık bulaşma durumu da var,eğer kuşunuz çift ise kuşu öncelikle ayırınız,dışkı ile teması Olmasın her gün temizlik Şart eğer imkanınız var ise veteriner görse iyi olur.

Kardeş bu kuruma hastalığı çok ciddi bir hastalık bulaşma durumu da var,eğer kuşunuz çift ise kuşu öncelikle ayırınız,dışkı ile teması Olmasın her gün temizlik Şart eğer imkanınız var ise veteriner görse iyi olur.
Ayırdım çift idi kuş Veterinere götürsemde burdakiler yam yam anladıkları sadece inek başka hayvan görmemişler köpeklere iğne vurmaya korkanlardan muhabbet kuşuna bakmalarını bekleyemeyiz..

Doğru kuş dan anlayan veteriner yani ist Ankara gibi zor Bulunduğunuz yerde o zaman kuşunuzun fotoları bir yükleyiniz yeni Başlıklı bir konu da ustalardan rica edilinirse mutlaka bir çözüm bulunur.inş

Geri