Karadeniz Pet

Hasta karga yavrusuna iyilik yapayım dedim başıma gelmeyen kalmadı ?

Eemel kahramab

Yeni Üye
arkadaşlar babannaeme giderken yolda karga yavrusu gördüm yaralıydı uçamıyordu aldım eve kadar getirmek istedim bir karga sürüsü peşime takılmış eve kadar takip etmişler babannemin evi müstakil ve saldırmaya başladılar bütün gün evden çıkamadık resmen , siz siz olun yaralı karga falan diye evinize götürmeyin.

bu mafyamı desem psikopat kargalar mı desem yarin peşime düşer ler mi arkadaşlar nasıl kurtulcam

Moderatör tarafında düzenlendi:
Daha önce kargalarla ilgili buna benzer haberleri duymamissin demekki. Aynı durumda bir kişi peruk takip kilik değiştirmek zorunda kalmıştı bi sure. Gecmis

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Daha önce kargalarla ilgili buna benzer haberleri duymamissin demekki. Aynı durumda bir kişi peruk takip kilik değiştirmek zorunda kalmıştı bi sure. Gecmis

yok artık ne pruğu okadar takıyorlar mı yavrularını bıraktım yola aldılar mı naptılar ortada yok yavru

Kindar hayvan bunlar, internette bi arama yap mutlaka karşına çıkar o haber ama tabi benim dedim milyonda birlik bi tesadüf çok takılma bisey olmaz

Vallahi bundan sonrası için allah hakkınızda hayırlısını versin işiniz zor :)

Kargalar iyi bir takipçi ve sağlam düşmandırlar ve asla gördükleri yüzü kendine ve ailesine zarar vereni unutmuyorlar.siz iyilik düşünmüşsünüz ama onlar farklı alıgılıyor malesef.o yüzden kargadan uzak durcan.çok uzun süre yaşadıkları için hergün saldırırlar walla dikkat etmek lazım

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi