Karadeniz Pet

hasta küçük kuşumun son durumu

DuyguBoncuk

Meraklı Üye
Arkadaşlar kuşumun ilk durumunu paylaşmıştım ve sonrasında burda okuduğum bilgilere dayanarak mikostatin şuruba başladım yarın 1 hafta olacak 2şer damla damlatıyorum her akşam son durumu birde siz görün istedim iyileşme var mı sizce nedir ne değildir yardımlarınızı bekliyorum
ilk açtığım konu:
http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/yeni-kus-problemi-38637.html
Şimdiki hali:
l7j5Zg.jpg

GYRMm3.jpg

Geçmiş olsun kötü olmuş. Tedavisini bilmiyorum ama ustalar yardım eder umarım

Geçmiş olsun inşallah geçer komple

Rica ederiz

İnşallah iyileşir ya. Bir de mikostatin in ilerleyen mantar vakaları için kullanıldığı gibi bir şeyler hatılıyorum. Yanılıyor olabilirim. İçeriğini bilmediğim için de merak ettim tüylerle alakası nedir?

İnşallah iyileşir ya. Bir de mikostatin in ilerleyen mantar vakaları için kullanıldığı gibi bir şeyler hatılıyorum. Yanılıyor olabilirim. İçeriğini bilmediğim için de merak ettim tüylerle alakası nedir?

valla onu bilemiyorum ama artı olarak virüsten kaynaklı bişey olabiliceği yazıyodu prospektüsünde

Bu ay nasıl bi aysa bende anlamadım aynı olay bendede mevcut hangi petshop onunden geçsem kuşlar hasta gibi hayvan sürekli kaşınıyo tüy dökme mevsimi galiba bu aralar. Yinede bi veterine baktır derim belki bit pire varsa eğer.

Bu ay nasıl bi aysa bende anlamadım aynı olay bendede mevcut hangi petshop onunden geçsem kuşlar hasta gibi hayvan sürekli kaşınıyo tüy dökme mevsimi galiba bu aralar. Yinede bi veterine baktır derim belki bit pire varsa eğer.

bit pire olabileceğini bende düşündüm ilk zamanlar ama ne öyle bi kaşınması var ne de gece rahatsızlığı var gayet huzurlu duruyor yerinde bit spreyide sıktım bit sıkıntısı olduğunu sanmıyorum oyüzden cvbınız için yinede teşekkürler

Avimineral ek olarak öneririm ilac dışında 1 ay düzenli kullanim sonrasi farki göreceksiniz

ilacı bıraktım artık kuşta bi iyileşme göremediğim için bu mineral işe yararsa ona başlayım

Yarar mineral eksikliğide var şimdi tüylerin çıkıp canlanması için şart bioteknik markadan şaşmayın derim internette uygun fiyata bulunur birde stres dolayısı ile olan birşeyse kursağında ayağında aynı şekilde bir pürüzlenme gibi durum mevcutsa antispestik krem öneririm ben yavru iken mantar olmuştu aynı bunun gibi kursağı açılmıştı bir hafta düzenli olarak kulak çubuğu ile onu sürdüm düzelme oldu baya ve krem sürme dışında kesinlikle ele alıp durmayın kesinlikle

Yarar mineral eksikliğide var şimdi tüylerin çıkıp canlanması için şart bioteknik markadan şaşmayın derim internette uygun fiyata bulunur birde stres dolayısı ile olan birşeyse kursağında ayağında aynı şekilde bir pürüzlenme gibi durum mevcutsa antispestik krem öneririm ben yavru iken mantar olmuştu aynı bunun gibi kursağı açılmıştı bir hafta düzenli olarak kulak çubuğu ile onu sürdüm düzelme oldu baya ve krem sürme dışında kesinlikle ele alıp durmayın kesinlikle

tamamdır ozaman birde buna başlayalım çok teşekkür ediorum inşallah iyileşir kuşum

Geri