petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hasta kuş için ısıtıcı ampul

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve baykarizma tarafından 31 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. baykarizma

baykarizma New Member

Beğenileri:
    0
    kuşum boncuk bir süredir solunum sıkıntısı çektiği için veterinere götürmüştüm geçenlerde. veteriner hekim kuş için 150 wattlık ısıtıcı ampul almamı söyledi. kuşun kafesi doğal gaz peteğinin çok yakınında duruyor. evin içide bu yüzden sürekli ılık . acaba merak ettiğim bu ıısıtıcı ampuller gerçekten kuş için faydalımı .yoksa doğalgazlı bir ev için gereksizmidir ?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
  3. baykarizma

baykarizma New Member

Beğenileri:
    0
    ben general elektriğin 150 wattlık infared ampulunü aldım .ancak kuşa uygulmakta biraz kararsızım bilmeden öldürmekten korkuyorum. ne kadar mesafede ve ışığı direkt mi vermeliyiz kuşun üzerine

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Kendi üzerinde denersin. Omuzun ile dirseğin arasına tutarak gelen sıcaklığa göre mesafeyi ayarlarsın.

5. alidinc28

alidinc28 Active Member

Beğenileri:
    206
    Merhaba bu ampuller sadece ısıtıyor galiba ışık vermiyor değilmi dışarı

Sayfayı Paylaş